Verileriniz bulut ortamında saklanır

Verileriniz, güncel teknolojiler kullanılarak, bulut ortamında saklanır. Artık veri kaybı yaşama derdine son. Her nerede olursanız olun yazılımımızı herhangi bir yerden kullanarak güzellik merkezinizdeki işleri takip edebilirsiniz.

Veri güvenliği

Verileriniz sunucularımızda saklanır ve başkalarının erişimine kapalıdır. Veri iletişimi güvenli bir şekilde sağlanarak verilerinizin çalınması engellenir.

Gelişmiş arayüz

Gelişmiş arayüz ile kullanıcıların daha kolay kullanabilmesi mümkündür.

Sınırsız veri kapasitesi

Dilediğiniz kadar randevu oluşturabilir, kullanıcı kaydedebilirsiniz. Ve ixirlife şubeli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bir başka şubenizde de kullanabilirsiniz.

Detaylı arama

Müşterileriniz, randevularınız, kasa gibi alanlarda detaylı olarak arama yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz bilgiye en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde, güzellik merkezinizde gerçekleşen faaliyetlere dair raporlar alabilirsiniz böylece işletme performansınızı ölçebilirsiniz.

SMS Gönderimi

Müşterilerde gerçekleştirebileceğiniz detaylı aramalarda ayrıca SMS gönderimi de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece müşterilerinize özel günlerde ya da randevu zamanlarında hatırlatmalar yapabilirsiniz.