Essi Güzellik Merkezi, Eğitim ve Franchising Koordinatörü, Sn. Aylin Ceylan ile ixirlife üzerine bir röpörtaj gerçekleştirdik.

Kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Essi Güzellik-Estetik- Kozmetik-Eğitim olarak öncelikli amacımız; alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.

 

Firmanız ve sunduğunuz hizmetler ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

1994 yılında çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Essi Akademilerden binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde sahip olduğumuz 32 şubeyle sağlıklı güzellik hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.

 

Ixirlife programını ne kadar süredir kullanıyoruz?

Ixirlife programını 2009 yılından beri tüm şubelerimizde kullanıyoruz. Hem müşteri hem de öğrenci kayıtlarımızda bize çok büyük kolaylık sağlıyor.

 

Ixirlife hayatınızı nasıl kolaylaştırdı, nelere çözüm getirdi?

Müşteri ve öğrenci kayıtları , randevu takibi, toplu sms gönderme programı , ürün stok kontrolü, paket program satışı, günlük satışlar, fiyat listesi, rapor tutma gibi birçok bölümü aktif olarak kullanıyoruz.

 

Destek ve hizmetlerimiz hakkındaki düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Şubelerimiz, her konuda destek birimine ulaşıp sorunlarını kolaylıkla çözümlemektedir. Bu açıdan hem kolay kullanımlı bir program oluşu hem de istediğimiz bilgilere çabuk ulaşım sağlamamız nedeniyle merkezlerimizde iş akışına destek olmaktadır.