Güzellik ve Estetik Merkezi Yazılımı

İşletmeler için giderek artan yazılım hizmetleri, günlük iş temposunu azaltmakta yardımcı oluyor. Estetik merkezi yazılımı da bunlardan biridir. Kolay kurulumu ve yapısıyla merkezinizi kontrol altına alabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip yazılımlar ile ihtiyacınız olanı elektronik ekranlardan kontrol edebilirsiniz. Böylelikle güzelliğine dikkat eden tüm kadınlara gereken önemi verecek zamanı kazandırabilirsiniz. Online randevu programı ile randevuları, randevu tarihlerini takip ederek, müşterilerinizle zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz hatırlatıcı uygulamalar ile müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz. Hasta takip programınızı düzenleyerek, fotoğraf, telefon ve diğer kişisel bilgileri kolayca saklayabilirsiniz. Müşterilerinizle ilgili önceki seansları kayıt altına alarak, gelişmeleri ve ilerlemeleri kaydedebilirsiniz. Bu sayede daha efektif bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Birçok işletme sahibi artan müşteri sayısıyla baş edemediği için güzellik merkezi yazılımını kullanmaktadır. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Online Estetik Merkezi Yazılım ile Geride Kalmayın!

Online randevu programı, elektronik sisteme istediğiniz kadar müşteriyi kaydederek, hizmet veremediğiniz müşteriyi kaçırmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca SMS sistemiyle onlara özel günlerinde mesajlar ve kampanyalar göndererek, samimi bir ticaret ağı oluşturabilirsiniz. Ayrıca başka müşterilerle çakışacak seansları engelleyebilirsiniz. Geniş çaplı bir program olan güzellik merkezi yazılımı, tüm kontrolleri mobil cihazınızdan takip etmeye olanak sağlar. Böylelikle iş yerinizin uzağında bile olsanız, gelişmeleri kaçırmazsınız. Aynı zamanda satışlarınızı ve adisyonlarınızı her yerden yönetebilirsiniz.

Hasta takip programınızı işletmenize entegre ederek, epilasyon, cilt bakımı ve botox gibi uygulamaları sıraya koyarak yönetebilirsiniz. Diğer yandan kalıcı müşteriler edinmek isteyen işletmeler, para puan özelliğini aktif ederek, müşterilerine yansıtabilir. Böylelikle bu puanları yine sizden alacakları hizmetlerde kullanabilirler. Yapacağınız hizmet satışlarında tahsilatlarınızı, para üstünü ve masraflarınızı otomatik olarak hesaplayabilen güzellik merkezi yazılımı ile karlı günlere adım atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Uygun Fiyatlarla Uzun Ömürlü Bir Yazılım Fırsatı

Yıllık olarak belirlenen online randevu programı ve diğer özelliklerle zamanınızı ve paranızı doğru kullanabilirsiniz. Bulut depolama sistemleriyle korunan yazılım, gittiğiniz her yerden kontrol fırsatı sunar. Salonunuza teknolojik bir yenilik katarak, geleneksel yöntemlerin yorucu işlerinden uzaklaşabilirsiniz. Hasta takip programınızı, ürün takibinizi ve stok takibinizi de sunduğumuz yazılım ile kolayca yapabilirsiniz. Böylelikle ekipman sayınızın azalması durumunda hızlıca takviye yapabilirsiniz.

Salonunuzdaki her ofise kurulabilen yazılım sayesinde ortak ağda çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık yedeklerinizi kolayca alarak, geriye dönük olarak hesaplarınızı yapabilirsiniz. Gerekirse çalışanlarınıza da yetki vererek, daha programlı bir çalışma sahası yaratabilirsiniz. Yazılıma özel endeksli arama butonu sayesinde hangi müşterinin hangi saatte seansı olacağını kolayca öğrenebiliyorsunuz. Online randevu programı, randevular arasında kolayca geçiş yapabilmenizi ve müşterilerinizi yönlendirebilmenizi sağlar. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar alarak, kazançlarınızı ve zararlarınızı göz önüne serebilirsiniz. Siz de güzellik merkezi yazılımı ile ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız bize 0262 255 52 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.