Filiz Karslıoglu Cilt Atölyesi

Filiz Karslıoğlu Kimdir?

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nin yöneticisi Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimler ile birlikte edindiği teorik eğitimleri üstelik 25 yılı aşkın sektör tecrübesi bulunmaktadır.

Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesinde hizmet vermektedir.

“’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ sözü ile tanınmaktadır. 

Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla daima büyümekte bir merkez halini almıştır.

Bununla birlikte dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görülmüştür.

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nde Hangi Hizmetler Verilmektedir?

  • Kimyasal Peeling Uygulaması 
  • Klasik Cilt Bakımı
  • Radyofrekans Yöntemi 
  • Thesera Koza (İpek Koza) Cilt Bakımı
  • Green Peel
  • Hydrafacial 

Cilt bakım hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda vücut uygulamaları ile ilgili hizmetler vermektedir.

  • Buz Lazer 
  • Bölgesel Zayıflama
  • Selülit Tedavisi 

Vücut uygulamaları hizmetleri vermektedir. Ancak belirtilen uygulamaların içerikleri daha geniş kapsamda olmaktadır. İncelemeniz için web sitesi ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Basında Filiz Karslıoğlu

Cilt Atölyesi’nin Ankara’da yapılan ve oldukça ses getiren lansman programı yerel ve ulusal basın mecralarında yer buldu. Show TV’de yayınlanan Kendine İyi Bak programında Ebru Akel’in konuğu oldu. İğnesiz İp Koza (Thesera Koza) bakımını anlattı. DHA’nın ‘’Güzellik merkezleri sporcuların pandemide yeni adresi oldu.’’ başlıklı haberinde Emslim teknolojisini anlattı. Bununla birlikte Show TV’de Hayat Güzeldir programına konuk olan Filiz Karslıoğlu oldu. İğnesiz mezoterapi uygulaması nedir. Dolgu ve botoks etkisi iğnesiz mümkün mü, iğnesiz mezoterapi cilt lekelerine etki eder mi sorularını yanıtladı. Uygulamaları ve ilkleriyle pek çok haber programının ilgi odağı olan Filiz Karslıoğlu’nun makaleleri sektörel dergilerde de yer aldı.

Basında Filiz Karslıoglu Cilt Atölyesi

Cilt Atölyesi; yüzlerce mutlu danışanına Mahall Ankara’da hizmet vermektedir.

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nin 6 yıldır tercihi ixirlife güzellik merkezi yazılımı oldu. 

“İşimi bu kadar kolaylaştıran bir programı keşfettim ve ixirlife ekibi ile çalıştım. Firma desteği hep yanımda. Program tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. İş kurup işini geliştirmek isteyen ve işinde konfor arayan her iş sahibine tavsiye ediyorum.”

Uzman Diyetisyen Nesrin Eriş

Not

İş hayatınızda sizlere iyi şanslar diliyoruz ve güzellik salonu müşteri takip programı ücretsiz deneme sürümünü sunuyoruz. Ixirlife güzellik salonu programı ile ilgileniyorsanız, Online Randevu Yazılımı hakkındaki sorularınızı yanıtlayabilir bununla birlikte yazılımın temel özellikleri ve faydaları hakkında bilgi verebiliriz. Güler yüzlü personelimiz, güzellik salonu yazılımı sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır! Güzellik salonu yazılımı full deneyimleyin ya da 0262 644 78 44 iletişime geçerek bilgi alın. Aybit Teknoloji

Son olarak Randevu Takibi Nasıl Kolaylaştırılır hakkında bilgi almak için tıklayın 🙂

Firma instagram bilgisi
Firma youtube bilgisi
Firma web bilgisi
online randevu programı