Güzellik Merkezi Randevu Programı

Güzellik Merkezi Randevu Programı

Güzellik merkezi randevu programı işlevlerini beraber inceleyelim. İşletmeniz yoğun bir şekilde randevuya dayalı olduğunu düşünelim. İşletmenizi online randevu programı ile doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Randevu zamanlamanızdaki hatalar, hayal kırıklığına uğramış müşterilere, zamanın yanlış yönetimine ve kar kaybına yol açar. Takvim düzgün bir şekilde yönetmek göz korkutucu bir görev olur. Güzellik merkezi programlarından düzgün çalışan ve kârlı bir iş yürütmek için yapılması gerekir.

İşinizin diğer alanlarına daha çok odaklanmaya çalışalım. Bir randevu takvimini yönetmeye çalışırken zaman kaybedersiniz, her ikisini de dengelemenin daha kolay bir vardır.

Şimdi başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir güzellik ve estetik merkezi programlarından bahsedelim. Günlük işlerinizi kolaylaştıracak. Sizi rutin işlerden kurtaracak, şirketinizin büyümesini ve kendiniz için zaman bulma yeteneği ile birleştirmenize yardımcı bir uygulamadır. Güzellik merkezi programı kullanın büyük avantajlardan başlıklar halinde sıralayalım.

randevu programı

İşletme Otomasyon Programları

Günümüzde neredeyse tüm küçük ve büyük şirketlerin amaçları aynıdır. İnsanlara bağımlılıklarını azaltmak, iş performansını ve verimliliğini artırmak. Personel tarafından yapılan hataları ortadan kaldırmak. İş faktörünü kesmek, sıçrama ve sınırlarla kar marjlarını artırmak için işletme otomasyon programını kullanıyor.

Güzellik merkezi randevu programı kullanıp günlük güzellik merkezi iş operasyonlarının farklı faaliyetlerini otomatikleştirmek. Güzellik merkezini işletirken kendinize daha fazla zaman ayırırsınız. Müşterilere güzellik hizmetleri ve ürünlerini eklersiniz. Personel ve zaman dilimleri, fiyat, hizmet kalite standartları, salon yazılımı tarafından tüm ayrılmış / iptal edilmiş randevular takip edersiniz. İşlemler, hizmet istekleri, ile ilgili SMS ve E-posta bildirimleri ile bilgi verilir.

Güzellik merkezi randevu programları, çok sayıda müşteriye sistematik olarak hizmet etme yeteneğinizi artırır. Kaliteden ödün vermeden istenen hizmetleri planlanan zamanda almalarına yardımcı olur ve memnun müşterilerinizi arttır.

Müşteri Verilerinin Saklanması

Güzellik merkezi yönetimi, müşterilerle nasıl etkileşim kurduğunuz önemlidir. Onlara istenen hizmetleri nasıl sağladığınız  onları mutlu edeceğiniz ve düzenli olarak onlardan tekrar iş alacağınızla ilgilidir. Bunun için müşterilerin kişisel bilgilerinin alınması ve müşterilerinin almış olduğu ürün/hizmetlerin kayıt altına alınması gereklidir.

Daha önce, salon merkezi sahipleri bir gün içinde tüm bu detayları not ederlerdi. Bazı işletme sahipleri, iş verilerini bir bilgisayarda excel dosyasında saklamak için kullanırlar. Bu tür verilerin depolanması güvenli değildir.  Sistem arızası ve siber saldırı nedeniyle her zaman yanlışlıkla kaybolmaya ve çalmaya eğilimlidir.

İşletme verilerinin çevrimdışı depolanması sorunlar yaratır. Bu nedenle, güzellik merkezi işletme sahipleri bulut tabanlı güzellik merkezi programlarını kullanmayı tercih eder. Verileri otomatik olarak toplar ve bulut hizmetlerinde depolar.

Güzellik merkezi için ortak bir veri tabanı olarak çalışır. İnternet özellikli bir cihaz kullanıp siteye herhangi bir yerden ve her zaman yalnızca yetkili kişiler tarafından erişilir. Mağaza verilerini iş kişiselleştirmede kullanır, gerçeklerle ve rakamlarla müşterilerle iletişim kurup ve akıllı pazarlama kararları verir.

Mobil Uygulama

Bir güzellik merkezi işletme sahibinden veya çalışlarından. İşi denetlemek ve farklı iş faaliyetleri yürütmek için her zaman işletmede oturması beklenemez. İşletme sahipleri, mobil cihazlarla önemli iş faaliyetlerini yürütmek, ofisten uzak dururken müşteriler ve çalışanlarla iletişimde kalmak ve kuruluşun rekabet gücünü artırmak için kullanabilirler. İş hareketliliği, müşterilerle randevu almasına, müşterilerden ödemeleri kabul etmesine, tüm önemli iş etkinlikleri hakkında gerçek zamanlı bildirim almasına ve günlük ilerlemeyi kolay bir şekilde izlemesine olanak tanır.

İş Kişiselleştirme

Tüm güzellik merkezi sahipleri müşteri ve müşteri sayısını artırıp ve onları markaya uzun bağ kurma ister. Bu, yalnızca ticari kişiselleştirmeye başvurduklarında mümkündür.Bu süreçte salon işletmecileri, farklı müşterilerin gerçek tercihini öğrenip ve bunları farklı gruplara ayırma için depolanan verileri analiz eder.Ardından, verilere dayanarak müşteriler için özel teklifler oluşturur ve bunları onlara sunarlar.Kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyaları müşterilerden gelen anında tepkileri tetikler ve her gün daha fazla satış / potansiyel müşteri üretir.

Güzellik merkezi, estetik ve spa işletme sahipleri iş faaliyetlerini otomatikleştirmek ister. Çallışma hızını artırmak, basit hataları ortadan kaldırmak ister. Kar marjlarını artırmak için bulut tabanlı güzellik merkezi programını kullanıyor. Sizde böyle bir yazılım hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi hemen ulaşabilirsiniz 0262 255 52 12 veya mesaj bırakabilirsiniz.

İxirlife yazılımıyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi randevu programımızın sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Ücretsiz deneyimleyebilir ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.