Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği

Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği

Sözleşmenin Amacı

Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği Sözleşme, iki taraf arasında her iki tarafında belirli eylemlerde bulunmaları için yasal yükümlülük getiren bir anlaşmadır.

Taraflar ödeme yapmak yada hizmeti yerine getirmek, ürün teslim etmek gibi belirli anlaşmalara uymakla yükümlüdür.

Sözleşmede bir şey yapmayı kabul eden her işletme yada kişilere taraf denir. Sözleşmeler insanlar arasında vaat gibidir..

Bu sözleşme Güzellik Merkeziniz/Estetik Merkeziniz ve müşterinizin ne yapmayı kabul ettiğini belirten, verilen sözlerin bir listesidir.

Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği Sözleşmeler yazılı veya sözlü olabilirler ancak mahkemeler anlaşmaların yazılı yapılmasını tercih eder.

salon adisyon programı

Sizde hızlı ve otomatik bir şekilde Güzellik Merkezi Sözleşme nizi  veya Estetik Merkezi Sözleşme nizi 🖨️ yazdırmak için ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı‘nı kullanabilirsiniz.

Tek tuşla ilgili sözleşme formunuz hazırlanır size sadece imzalamak kalır.

Müşteri’nin, Hizmet Veren’in sunmuş olduğu hizmetlerde İşbu Sözleşme’de kararlaştırılmış olan hizmet karşılığında kararlaştırılan bedeli ödemesi. Hizmet Veren’in de söz konusu hizmeti Müşteri’ye işbu Sözleşme şartlarında sunması Sözleşme’nin konusunu oluşturur. Yapılan işlemler ve sunulan hizmetler listelenir. Seans sayıları paket miktarları ve ödenen taksitler eklenir.

Sözleşme iptal edilebileceği durumlar 

Müşteri’nin işbu Sözleşme’nin imzalandığı tarihte mevcut olmayan Hizmet’i almasına engel bir hastalığının. İşbu Sözleşme’nin imzalanmasından sonra ortaya çıkması veya Müşteri’nin işbu Sözleşme imzalandıktan sonra hamile kalması durumunda. Sağlık sorununu veya hamileliği belgeleyen tam teşekküllü bir hastaneden alınan rapor sunması halinde. Müşteri, işbu Sözleşme’yi cezasız olarak derhal fesheder. Ancak bu durumda Müşteri fesih tarihine kadar uygulanan seanslara ilişkin ödemeyi yapmakla mükelleftir.

Alıcı haklı bir gerekçe göstermek suretiyle sözleşme tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde Sözleşme’den cayar. Ancak sözleşme tarihi itibariyle yapılan her türlü masraflar ve sözleşme sebebiyle Satıcı’nın uğramış olduğu zararları. Alıcı ödemeyi kayıtsız ve şartsız kabul ve taahhüt eder.

Alıcı sözleşme imzalanma tarihinden itibaren sözleşmede belirtilen şartlarda yapılan taksitlerde birbirini izleyen en az iki taksidi ödemede. Temerrüde düşmesi ve ödenmeyen taksit toplamının satış bedelinin en az ondan biri olması halinde hiçbir hükme. Hacet kalmaksızın alacağın tamamının muacceliyet kesbedeceğini akit tarafları şimdiden kabul ve taahhüt ederler. Alacağın tamamının muaccel olması halinde ceza-i şartla ilişkin. Madde 8 hükümleri uygulanamayacağını ve muaccel alacağın tamamının satıcı tarafından alıcıdan istenebileceğini taraflar kayıtsız şartsız kabul  ve taahhüt eder.

Sözleşme genelinde iptal, ödemeler, kişisel bilgiler ve müşteri – hizmet veren hakları anlatır

Çözüm

Ixirlife güzellik salonu yazılım içerisinde bulunan hizmet satış sözleşmesi örneğini sizler için ekliyoruz. Program içerisinden otomatik verileri çekerek sizler adına sözleşme oluşturur ve sizler sadece imza atarsınız. 🙂

guzellikmerkezihizmetsozlesmesiornek

ixirlife – Güzellik Merkezi Yazılımı nı Ücretsiz Deneyin. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ixirlife güzellik merkezi yazılımı ile ilgileniyorsanız , lütfen bizimle buradan iletişime geçin.

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi yazılımı sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Salon randevu yazılımı full deneyimleyin ya da 0262 644 78 44 iletişime geçerek bilgi alın.

Güzellik salonları, spa merkezileri veya sağlıklı yaşam işletmenizin günlük işleyişini kolaylaştırın – ixirlife şimdi katılın!

güzellik salonu yazılımı