Güzellik Merkezi Yazılım İşletmenize göre hazırlanmış yazılımlar ile süreden tasarruf sağlarken aynı anda salonunuzun gelişmesi için daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Güzellik merkezi yazılımı sektördeki güzellik ve estetik merkezi yöneticileri ve firma sahipleri için bir çok faydayı bir arada barındırmaktadır. İster notebook üzerinden ister   mobil cihaz ve tablet üzerinden  salonunuza ait tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede vaktinizi daha verimli bir şekilde işletmenize ayırabilir ve gelişimi için fikirler üretebilirsiniz. Müşteri geri bildirimleri, harcama bütçeleri ve kasa gelir – gider harcamalarını, raporlayarak fazla harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. İşinizi rakiplerinizden her an bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür yazılımlar elinizde olmadan harcadığınız zamanın büyük kısmını  yalnızca bu tür yazılımı hayata geçirerek işlerinizi daha hızlı ve kontrollü bir halde yapmanızı mümkün kılacaktır.

güzellik merkezi yazılımı
 

Kim hata yapmayan bir personel istemez ki?

Güzellik merkezi yazılımı sadece size bir yazılım sistemi olmaz yanında getirdiği avantajlar ile de aynı zamanda işletmenize kolaylık ve düzeni de getirir. Bu yazılım ile personelinizi de büyük bir kargaşadan ve iş yükünden kurtarmış olacaksınız. İşletmenizde yapılan geçmiş işlemler, hastalarınıza yapılan hizmetler uygulayan personel bilgileri alınan notlar tüm bu süreçte eliniz altında kolay ulaşabilir ve düzenli raporlar almanızı sağlayan bir yazılım içerisinde kayıt altına alınmış olacaktır. Aynı zaman da müşterileri hatırlamak, onlara doğum günlerinde veya randevularında mesajlarla bilgilendirmek memnun edecektir. İşletmenize mutlu müşterilerin geri dönüşü sağlanacaktır. Mutlu müşteriler yakınlarına ve çevrelerine aldıkları bu güzel hizmeti anlatarak firmanıza daha fazla müşteri gelmesine de ekti sağlayabilirsiniz. Kim randevusuna zamanında girmek istemez ki.

Tabi ki tüm bu saydığımız işlemleri bir yazılım kullanmadan da yapabilirsiniz. (Günlük ve aylık raporları, randevular, gelir -gider takibi vb. )  Fakat bu işleri elle yapmanız ve sadece insana bırakmanız peşinde bazı aksaklıkları, personel hatalarını ve gözden kaçırılan küçük detaylara sebep olabilir. Böyle insan ve işlem hataları beraberinde büyük sorunları da getirecektir. Güzellik merkezi yazılımı  işte sizi bu tür durumlardan kurtaran ve daha düzenli bir sistem geliştirmenizi sağlayan program olacaktır. Bir de bu özelliklerin yanında verilerinize her yerden online erişe bildiğinizi bir düşünsenize. İşletmenizdeki Cilt bakım odalarında, lazer epilasyon odalarındaki randevu karmaşasının önüne geçecek, personelinizin aylık satış veya işleme giriş sayılarını raporlaya bileceksiniz.

Bununla birlikte bahsettiğimiz tüm özellikelere sahip olan İxirlife yazılımıyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi yazılımı sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Ücretsiz deneyimleyebilir  ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.