Güzellik Merkezi Yazılımı  ile verileriniz bulut ortamında

ixirlife - Bulut Teknolojisi

 

ixirlife - Güzellik Merkezi Yazılımı ile veri kaybı yaşama derdine son.

Verileriniz, güncel teknolojiler kullanılarak, bulut ortamında saklanır.  Her nerede olursanız olun yazılımımızı herhangi bir yerden ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kullanarak güzellik merkezinizdeki işleri takip edebilirsiniz.

Randevu Yönetimi

güzellik merkezi randevu yönetimi

Randevu   karışıklıklarını, hataları azaltır ve çift rezervasyon yapılmasını önlersiniz. Randevu hatırlatma hizmeti sayesinde hizmet odalarınızı ve kabinlerinizi daha verimli kullanabilirisiniz  Size kalan zaman ile müşterilerinize ve işlerinize odaklanabilirsiniz.

Satış Performans Analizi

güzellik merkezi satış yönetimi

 

Çalışanlarınızın yaptığı ürün ve hizmet satışlarını raporlayabilir primlerini hızlı, doğru ve kolay hesaplayabilirsiniz. Satış hedeflerini planlayıp personelinizi yeni satışlara motive edebilirsiniz. Dönemsel satışlarınızı diğer aylarla veya geçen yıllarla karşılaştırarak analiz edebilirsiniz.

Stok Yönetimi

güzellik salonu stok yönetimi

 

Hem müşterilere sattığınız ürünleri hem de serviste kullandığınız ürünlerinizin stok takiplerini kontrol altına alabilirsiniz. Stok hareketlerinizi, en çok satılan ürünler, serviste  en çok kullanılan ürünlerinizi çok kolay takip edebilirsiniz.

Memnuniyet  Anketi Gönderimi

güzellik merkezi anket yönetimi

Salonunuzun nasıl hizmet verdiğini ve müşteri geri bildirimlerini kolay bir şekilde görebilirsiniz. Önceden hazırlayacağınız anket sorularınızı müşteri hizmeti aldıktan sonra istediğiniz zaman da sms olarak otomatik olarak gönderebilirsiniz. Blog yazımızdan detaylı bilgi almak için tıklayın.

Detaylı arama

güzellik merkezi programı detaylı arama

 

Müşterileriniz, randevularınız, kasa gibi alanlarda detaylı olarak arama yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz bilgiye en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

güzellik merkezi programı raporlar

 

Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde, güzellik merkezinizde gerçekleşen faaliyetlere dair raporlar alabilirsiniz böylece işletme performansınızı ölçebilirsiniz.

SMS Gönderimi

Güzellik Merkezi sms gönderimi

 

Müşterilerde gerçekleştirebileceğiniz detaylı aramalarda ayrıca SMS gönderimi de gerçekleştirebilirsiniz. Böylece müşterilerinize özel günlerde ya da randevu zamanlarında hatırlatmalar yapabilirsiniz.

Veri güvenliği

ixirlife - Güvenlik

 

Verileriniz sunucularımızda en üst düzeyde güvenlik ile saklanır ve başkalarının erişimine kapalıdır. Veri iletişimi güvenli bir şekilde sağlanarak verilerinizin çalınması engellenir. Düzenli aralıklarla yedeklerimiz otomatik olarak alınır.

Arayan Numarayı Gösterme

ixirlife callerid

 

İşletmenizi arayanları kayıt altına almak ve yapılan görüşmeleri not etmek isteyebilirsiniz. Özel cihaz yardımıyla telekom hattınızdan gelen çağrıları ve arayan kişi bilgilerini ( Ad, soyad randevu tarihleri vb.) telefon çalarken  bilgisayar ekranınızda anında görebilirsiniz.

Çoklu Şube Yönetimi

ixirlife - Database

 

ixirlife şubeli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Şubelerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. Gelişmiş yetkiler sayesinde şube müdürlerine ve personellerine istediğiniz yetkiyi verebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

ixirlife anlaşmalı kurumlar

 

Anlaşma yaparak indirim sağladığınız her kuruma özel fiyat belirleyerek sistem üzerinden kolayca indirim sağlayabilirsiniz.

Sağlık.Net Entegrasyonu

ixirlife sağlık net entegrasyonu

 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından istenilen bilgileri ixirlife - Güzellik Merkezi Yazılımı ile özel anlaşmalı entegratör firma üzerinden  kolayca bakanlığa gönderebilirsiniz.

Gelişmiş arayüz

ixirlife - Gelişmiş Kullanıcı Arayüzü

 

Gelişmiş arayüz ile kullanıcıların daha kolay kullanabilmesi mümkündür.