Güzellik Merkezi Yazlımı Seçiminde 5 Soru

Güzellik Merkezi Yazılımı Seçiminde 5 Soru

Güzellik merkezi yazılımı satın almadan önce dikkat etmemiz gereken 5 noktayı inceleyelim. Her güzellik merkezi sahibi, günlük operasyonlarına bir miktar otomasyon getirmeyi hayal eder. Randevu planlama sürecini basitleştirmek veya nakit akışını sağlamak olsun, güzellik merkezi yazılımı hayatı kolaylaştırır. Mevcut çok sayıda seçenekle, doğru olanı seçmek en kolay iş değildir. Rakibiniz kullandıkları bir randevu yazılımı önerir. Ancak, her zaman unutmayın, bu tek bedene uyan bir anlaşma değildir. Onlar için işe yarayan şey sizin için işe yaramaz ve bunun tersi de geçerlidir. İş modelinize uyan ve elde etmek istediğiniz sonuçları sağlayan  bir güzellik merkezi yazılımı seçmelisiniz .

İxirlife - Güzellik Merkezi Yazılımı

En İyi Güzellik Merkezi Yazılımı Nasıl Seçilir?

En iyi güzellik merkezi yazılımına bulmanıza yardımcı olmak için , birine yatırım yapmadan önce sormanız gereken beş temel soruyu bir araya getirdik.

1.Şirket ne kadar süredir bu işin içinde?

Açılış tekliflerinden bu yana işine yeni başlayan bir şirketten güzellik merkezi yazılımı  satın almak cazip gelir. Peki, bu tuzağa düşmeyin. Bir süredir buralarda olan ve ticaretin püf noktalarını bilen bir şirket seçin. Unutmayın, yazılımı sadece herkes alıyor diye almıyorsunuz. Birkaç ay sonra, işinizin ayrılmaz bir parçası olacak. Bu nedenle, sizinkine benzer bir sektöre hizmet etmiş bir şirket tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, yerleşik bir şirketle, kritik iş verilerini kaybetme riski daha azdır.

2.Şirket teknik destek sunuyor mu?

Güzellik merkezi yazılımına yatırım yapmadan önce mevcut destek düzeyini kontrol edin. Yazılımınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ne yapacağınızı bilmiyor ve bulamıyorsanız ne olur? Özellikle bekleyen bir müşteriniz varsa pek hoş olmaz. Bu gibi durumlardan kaçınmak için şirketin teknik destekle ilgili politikasını bilmelisiniz. İdeal olarak, en iyi güzellik merkezi yazılımı şirketleri, işletme sahibine herhangi bir şüphe durumunda ilgili kişiyi arama özgürlüğü veren destek sunar. Bazı şirketler canlı sohbet seçeneği bile sunar.

Teknik desteğe sahip olduğunuzda, yazılımınızın bir kesinti veya internet bağlantısı arızası sırasında bile çalışacağından emin olabilirsiniz.

3.Güzellik Merkezi Yazılımı ne düzeyde güvenlik sunuyor?

Seçtiğiniz güzellik merkezi yazılımı en iyi özelliklere sahip olur, ancak iş güvenliğiniz tehlikeye girecekse bu hiçbir işe yaramaz. Yazılım işinizin kalbi olacak. Kritik iş verilerini, müşteri bilgilerini, kredi kartı numaralarını ve diğer gizli bilgileri depolayacaksınız. İsteyeceğiniz son şey, dijital tehditlerin ve internet korsanlarının kurbanı olmaktır. Bu nedenle, şirketin sunduğu güvenlik düzeyi hakkında bir arka plan kontrolü yapın. Doğrulama girişleri sunar ve herhangi bir yetkisiz kullanım durumunda uyarı gönderir. Kayıt günlüğü ile tüm yapılan işlemler kontrol edilmelidir. Her kullanıcıya özel giriş bilgileri verilip işlemler takip edilebilinmelidir.  Yazılım bu ön koşulları karşılıyorsa, kullanımı güvenlidir.

4.Yazılımın maliyeti nedir? Hangi değeri sunuyor?

Güzellik merkezi yazılımı bir harcama değil, bir yatırım olsa da, maliyeti ve bütçeyi akılda tutmak önemlidir. Her firma farklı olduğu için fiyatları da sundukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Birkaç seçeneği kısa listeye almanızı ve size en iyi fiyatı ve değeri vereni seçmenizi öneririz. Maliyetle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sormayı unutmayın. Ayrıca, herhangi bir gizli maliyet olup olmadığını da kontrol ettiğinizden emin olun. Hangi yöntemin işinize en uygun olduğunu kontrol edin ve ona göre hareket edin.

Bu aşamada dikkate alınması gereken bir diğer konu ise ücretsiz deneyin. Bu size erişilebilirliği, özellikleri ve kullanıcı arabirimini anlamanız için önemli ölçüde zaman tanır. Hedeflerinize ve bütçenize uyuyorsa, iki kez düşünmemelisiniz.

5. Yazılımın kullanımı kolay ve kullanıcı dostu mu?

Güzellik merkezi yazılımı satın alırken tüm çalışanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Herkes sizin kadar teknoloji meraklısı olmaz. Pürüzsüz ve kullanımı kolay olmalıdır. İster randevu alın, ister bir satış işlemini tamamlayın, her şey fazla çaba harcamadan tek bir düğme tıklamasıyla gerçekleşmelidir. Temel işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebilen bir yazılım elde etmek için yanıt verme, sezgisel arayüz ve mükemmel hız arayın.

Bazı şirketler bu özelliklere sahip olduklarını iddia etseler de asıl testte başarısız oluyorlar. Yazılımın çalışabilirliğini ölçmenin mükemmel bir yolu, bir demo veya ücretsiz deneme sürümü almaktır.

Her şeyi yerine getiren bir Güzellik Merkezi Yazılımı İxirlife yazılımın gücü, iş zorluklarını ortadan kaldırmayı ve güzellik merkezi katındaki günlük işlemleri daha az stresli hale getirmeyi içerir. Yukarıdaki kriterleri karşılarken, işinizi yürütmenizi ve yönetmenizi kolaylaştırmak için ek kaynaklar da sunar.

İxirlife yazılımıyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi randevu programımızın sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Ücretsiz deneyimleyebilir ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.