ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı

Güzellik Merkezi Yazılımı

ixirlife – Güzellik Merkezi Yazılımı ile veri kaybı yaşama derdine son

Müşteri Yönetimi Güzellik Salonu Randevu Programı
01
Müşteri Yönetimi

Güzellik merkezi yazılımı olan ixirlife ile müşterilerinize uygulamış olduğunuz ürün ve hizmetlerin takibini yapın. Bununla birlikte kişisel bilgilerini ve diğer tüm işlemlerini kayıt altında tutun.

02
Satış / Adisyon Yönetimi

Hizmet ve ürün satışlarınızı kolay kullanım ile birlikte dilediğiniz yerden gerçekleştirin. Güzellik merkezi yazılımı programı ile satışlarınıza ve raporlarınıza çok daha hızlı ulaşın ve kolayca takibini sağlayın.

güzellik merkezi randevu sistemi
Randevu Sistemi Salon Yazılımı
03
Randevu Yönetimi

Randevularınızı tek bir yerde toplayarak takviminizi kontrol altına alın ve zamandan tasarruf sağlayın. Güzellik merkezi yazılımı kullanarak randevu çakışmalarını ortadan kaldırın ve daha kaliteli hizmet verin.

04
Personel Yönetimi

Personellerinizin hizmet ve ürün satışları aynı zamanda cironuzu takip ederek kolayca primlerini hesaplayın. Gelişmiş yetkilendirme seçenekleriyle personellerinizin görevlerine göre Güzellik merkezi yazılımı işlem yapmalarını kolaylaştırıp, kayıt günlüğü ile yapılan tüm işlemlerin kontrol edin.

Personel Yönetimi Randevu Takip Yazılımı
Kasa Ve Cari Takip Güzellik Salonu Yazılımı
05
Kasa Ve Cari Takibi

İşletmenizde yapılan tüm gelir ve giderlerinizi güzellik merkezi yazılımı kayıt ederek masraflarınızı ve cari hesaplarınızın takibini sağlayın. Kasanızı kontrol altında tutun özellikle tüm hesapları tek bir yerden takip edin.

06
Paket Hizmet Yönetimi

Hizmetlerinizden oluşturacağınız seanslı paketleriniz ile  birlikte müşterilerinize paket satışı yapıp bununla birlikte kalan seanslarını güzellik merkezi yazılımı kontrol edin.

Paket Hizmet Satisi guzellik merkezi yazilimi
Ürün Hizmet Yönetimi Güzellik salonu yazılımı
07
Ürün / Hizmet Yönetimi

İşletmenizde satışını gerçekleştireceğiniz ürün ya da hizmetleri detaylı şekilde güzellik merkezi yazılımı girişini yapın ve stoklarınızı ya da müşterilerin hizmetlerini daha kolay takip edin.

08
Fatura ve Stok Takibi

Ürünlerinizi  firmalara kestiğiniz faturalar ile güzellik merkezi yazılımı ekleyip satış sonrasında stoklarınızı kontrol edin. Kritik stok alarmı ile stoklarınız bitmeden güzellik salonu randevu programı size bilgi verir.

Fatura Ve Stok Takibi Güzellik merkezi randevu programı
Kullanıcı Yetkilendirme Güzellik merkezi randevu yazılımı
09
Kullanıcı Yetkilendirme

Personellerinize işletmedeki görevlerine göre erişebileceği raporlara ve bölümlere yetkilendirme yapın. Güzellik merkezi yazılımı ile işletmeniz her zaman kontrolünüzde.

10
SMS Yönetimi / Randevu Hatırlatıcı

Müşterilerinize randevularını unutturmamak için hatırlatma mesajlarını ixirlife sizin için otomatik gönderir. Dilerseniz güzellik merkezi yazılımı ödeme ya da kutlama mesajlarını müşterilerinize toplu mesaj olarak gönderin.

SMS Yönetimi Randevu Hatırlatıcı Güzellik Salonu Yazılımı
Gelişmiş Raporlama Güzellik Salonu Yazılımı
11
Gelişmiş Raporlama

Satışlarınızdan personellerinize kadar tüm işlemlerin detaylı raporlamasına ulaşın.Gelişmiş raporlama ile ciro takibi yapmanız ve işletme içerisindeki işlemleri kontrol edebilmeniz çok daha kolay.

12
Destek Merkezi

Geniş destek seçenekleri ile daha işlevsel kullanın. Videoları izleyin ya da destek hattımız 0262 644 78 44 arayarak dilediğiniz zaman takıldığınız tüm konularda yardım alın.

Destek Merkezi Güzellik Programı
Çoklu Şube Yönetimi Güzellik Merkezi
13
Çoklu Şube Yönetimi

Şubelerinizi ekleyip gelir gider takibi, şubeye özel yetkilendirme ve raporlama yapın. Güzellik merkezi yazılımı ile şubelerin ürünlerini ve paketlerini ortak oluşturarak tek yerden işlem yapılmasını sağlayın.

14
Sınırsız Eğitim

Personelleriniz değiştiğinde ya da eğitimlerin tekrarlanması istenildiğinde sınırsız ve detaylı eğitim alın.

Sınırsız Eğitim Güzellik merkezi programı
güzellik merkezi randevu sistemi
15
Verileriniz Bulut Ortamında

Her nerede olursanız olun yazılımımızı herhangi bir yerden ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kullanarak güzellik merkezinizdeki işleri takip edebilirsiniz.

16
Sınırsız Kullanıcı

İşletme içerisinde bulunan tüm personellerinize ayrı kullanıcı açarak güzellik merkezi yazılımında yapılan tüm işlemleri kullanıcı bazlı takip edin.

Sınırsız Kullanıcı Güzellik merkezi randevu programı
Kurulum Gerektirmez Güzellik salonu programı
17
Kurulum Gerektirmez

Bilgisayarınız, telefonunuz ya da tabletinizden ixirlife.com adresine girin kendi kişisel bilgileriniz ve işletme bilgilerinizi girerek kolayca güzellik merkezi yazılımına kayıt olun.

18
Bilgi Güvenliği

İşletmenizin kişisel verilerini korur, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Sertifikamız ile güvende olun.

Bilgi Güvenliği Güzellik merkezi yazılımı