Güzellik merkezleri satış yolları olan online satışa bakalım. İlk olarak bu zor günlerde bir işi yürütmenin ne anlama geldiğini, size ne kadar zor hissettirdiğini, müşterilerin ve çalışanların size duydukları güvenin sürdürülmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu zorlu zamanlarda size yardımcı olabilecek fikrileri paylaşmak istedik.

1. Yeni Satış Yolları Evde kullanılacak bakım ürünlerini müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Ürünün faydalarını anlatan ve nasıl uygulanacağını gösteren videolar hazırlayabilir ve kargo ile yeni satışları müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

2. Güncel kalın Müşterileriniz ile her zaman iletişim halinde kalın, işletmenizi hatırlatacak sosyal medya paylaşımları, Sms ile bilgilendirme mesajları gönderin. Süreç sonrası tedavilerine nasıl devam edileceğini, varsa evde yapması gereken aşamaları belirtin.Sosyal medya da olan biten herşeyi takip altına alın.

3. İyi Günlere Odaklanın İşletmenizin faaliyete gireceği günleri düşünerek şimdiden reklam ve kampanya çalışmalarınızı hazırlayın.Herşeyin geçeceğine daha ferah günlerin yaklaştığından emin olun. Kendinizi hep iyi olana odaklayın.

4. Kendinizi Geliştirin güzellik merkezleri satış yolları araştırın. Eksik olduğunuz tarafları güçlendirmenin tam zamanı hem kendi eğitiminizi hem de personel eğitimlerini uzaktan eğitimlerle geliştirin. Bu yöntem çalışanlarınızla güçlü bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.Eksik gördüğnüz konuları araştırark eğitimler ve dersler alın ve bu şekilde eksik gördüğünüz tüm alanları kontrol altına alın.

5. Online Alt yapınızı Güçlendirin. Yeni web site içeriklerinizi oluşturun, var olanları kontrol edin, menülerinizi ve alt menülerinizi düzenleyin. Online randevu altyapınızı oluşturma planlarını şimdiden yapın.

Unutmayalım ki ixirlife uygulamanıza internet olan her yerden ulaşabilirsiniz. (Müşteri telefonları, hizmetleri, doğum günleri vb.) Böylelikle müşterilerinizle daha güncel kalabilirsiniz.

Bugünleri de birlikte atlatacağız hem kendinizin hem müşterilerinizin moralini yüksek tutun. Ortaklığınız için teşekkür ederiz.

Yanınızdayız, yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Atılım Yazılım Ailesi

güzellik merkezi müşteri takip programı