Güzellik Salonları: Son Trendler

Her kadın güzelleşmek ister özellikle de  son dönemlerde güzellik salonları oldukça trend haline gelmiş sosyal medya furyasından sonra bu güzellik anlayışı çok üst seviyelere taşınmış oldu. Peki bunlar neler ve kadınların beklentisi ne yönde biraz bu konu üzerinde duralım.

İlk olarak bir merkeze girip bütün bu işlemleri yaptırdıktan sonra lazer olmazsa olmaz. İş kadını, ev hanımı, öğrencisi… epilasyon herkesin zaman ayırırken bıktığı bir durum. Bu duruma da elbette kurtuluş yolu bulunan lazer epilasyon. Her ne kadar acısı olsa da cefa olmadan sefa olmaz, derler ya öyle işte. Ama bunun da bir yolu bulundu ve yepyeni bir işlem ortaya çıktı, buz lazer. Evet özellikle acısız oluşu vaadiyle ilgi odağı son dönemlerde. Maliyet olarak normal lazerin aksine daha yüksek olmasına rağmen çok fazla rağbet gören işlemlerden kendisi. Küçük büyük demeden yaptırılan bu işlem bütün bayanların kurtarıcı kahramanı.

hasta takip programı

Bir sonraki furya ise yine yaş sınırı düşmüş olan dudak dolgusu. Özellikle yabancı fenomenlerin o yoğun dolgun dudakları ülkemizde de oldukça popüler haline geldi. İstenilen yoğunluğa, büyüklüğe göre yapılabilen bu işlemde de ne ördek gibi gezmek istenir ne de dümdüz bir şekilde kalması. Bu konuda da bir doktora teslim olabilmek, sizin için en iyi ölçüyü bulacağına güvenmek zor işlerden. Kalıcıdan ziyade denemeli gidildiği için 6-7 ayda bir tekrarlanması gereken bir işlem. Ama dolgun dudakları kim istemez?

Son olarak güzellik salonları yaş sınırı çok küçüklere kadar düşmüş olan tıbbi olarak rinoplasti, halk olarak bildiğimiz burun estetiği yapma kosunda baya istekliler. En ufak bir eğriden bile rahatsızlık duyulup tercih edilen bir estetik türü. Öyle çoğunluktaki artık yaptıranlardan çok yaptırmayanlara şaşılır bir halde. İşin bir diğer can alıcı noktası da iyi bir doktor, klinik bulmak. Ne çok eğri, ne çok düz. Ne çok geniş, ne çok küçük.  Bunun ortasını en iyi şekilde bulabilecek bir doktor bulup iyi bir fiyata anlaşabilmek oldukça zor olsa da sonuçlarına değer gibi görünüyor.

Bununla birlikte bahsettiğimiz tüm özellikelere sahip olan İxirlife yazılımıyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi randevu programımızın sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Ücretsiz deneyimleyebilir  ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.