Güzellik salonu müşteri takip programı işlerinizi kolaylaştırır. Güzellik merkezi yönetimi zor bir iştir. Güzellik merkezinizde eğer doğru bir yönetim gerçekleştirmezseniz gününüz tam bir hayal kırıklığı olabilir.

Ekstra Maliyetleri Unutun

Düşünün ki yoğun bir iş yeriniz var. Günlük 300 ve üzeri müşteriniz geliyor. Bu müşterilerin en az yarısı sadık müşteri konumunda olmasına rağmen o anda bilgilerini hatırlamayabilirsiniz. O müşterinin geçmiş randevularına dair detaylara sahip olamayabilirsiniz. Bu programların tüm bunları sizin için gerçekleştirdiğini söylesek abartmamış oluruz.

Müşterileriniz gelecek tarihli kişisel sonuçlarını raflarda saklamak size ekstra raf maliyeti bile çıkarabilir. Örneğin müşterilerizin vücut ölçüm sonuçlarını dosyalayıp dosyalayıp raflara koymak mı yoksa bir programda saklamak mı daha kolay bir iştir.

Müşterilere Ulaşmak Bir Tık Kadar KolayGüzellik Salonu Müşteri Takip Programı

Müşterilerinizin doğum günü, evlilik ya da taksit günlerini hatırlamanız bir tık uzağınızda. Bir Güzellik Salonu Müşteri Takip Programı müşterilerinizle birebir iletişimde olmanızı sağlar. ixirlife  kullanarak dilerseniz müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Güzellik merkezlerinin işleri çok yoğun olur ve bunları kontrol altına almak uzun zamanlarınızı alır. Sizlere zamandan kar etmenizi sağlar. Yeni müşterilerinizi kağıtlara ya da bir deftere kaydetmek mi yoksa bir programa kaydetmek mi daha kolay? Belki de o müşteri daha sonra tekrar gelmeyecek. Bunların takibini bir defter üzerinden mi yapmak daha kolay yoksa bir program yardımıyla mı yapmak daha kolay?

Tüm bu analizler ışığında bakacak olursak,

İxirlife - Güzellik Merkezi Yazılımı

– Müşteri Bilgi Bankanızı Oluşturursunuz
– Müşteri sadakat uygulamanız olur
– Müşterilerle iletişiminiz güçlenir
– Marka bilinirliğiniz artar
– Stok kontrol işlemi yapabilirsiniz
– Personel performans takibini yaparsınız
– Ölçüm sonuçlarını saklayabilir ve bunlara dair SMS & E-posta yollayabilirsiniz.

Güzellik salonu müşteri takip programı ile birlikte işlemlerinizi Güzellik Merkezi Yazılımı çok daha kolay ve esnek gerçekleştirirsiniz.

İxirlife online randevu takip programı ile ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik salonu yazılımı mızın sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Güzellik salonu müşteri takip programı ücretsiz olarak deneme şansını sizlere sunuyor

Online randevu yazılımı full ücretsiz deneyimleyin ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alın.