Güzellik salonu randevu programı ile ixirlife bir işletmenin hedeflerini aşmasına yardımcı olacak özellikler ve iş ortağı entegrasyonlarıyla zaten dolu olsa da, müşterilerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde sürekli gelişiyor ve güncelleniyor. İxirlife ekibi her zaman sosyal medyada, destek aramalarında, yerinde ziyaretler sırasında ve daha fazlasını dinliyor. Her yeni özellik ve güncelleme, müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurularak hizmet sağlıyor.

Güzellik Salonu Randevu Programı

Güzellik salonu randevu programı ixirlife, randevu alma sisteminden daha fazlasıdır. Bir salonun ya da güzellik merkezinin tamamen tek bir yerden çalışması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Otomatik randevu hatırlatma mesajları, kampanya mesajları, hızlı randevu alma, satın alma işlemleri gerçekleşir. Otomatik e-posta sistemi ile yazılımdan hiç çıkmadan doğrudan ixirlife içinde kullanılabilen benzersiz özelliklerdir. Kısaca yöneticiler, salon veya güzellik merkezinin tüm işlemlerini tek bir ekrandan kontrol eder!

Böylece başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde yapabiliyorsunuz ve bulutta 7/24 tüm işlemleriniz güncel kalıyor.

Mobil Platform

Güzellik salonu randevu programı ixirlife herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, herhangi bir cihazdan erişilebilir. Özellikle bulut tabanlı olmanın güzelliği bununla ortaya çıkmaktadır.  Çok konumlu salonlar, tatiller, hastalık günleri veya durum ne olursa olsun, bir salon sahibinin işletme verilerine ihtiyaç duyduğu anda erişmesi, salon ve güzellik merkezinin başarısına götüren kararlar vermede çok önemlidir. Üstelik fiziksel olarak iş yerinde bulunmanıza ixirlife ile birlikte ihtiyacınız kalmayacak.

Hedef Takibi

Salon veya güzellik merkezinin farklı sorumlulukları vardır, bu da her personel için farklı verilerin gerekli olduğu anlamına gelir. Bunlar ixirlife ile kolayca takip edebilirsiniz. Her çalışana ait verileri özel olur. Veri kutucukları kullanıcının istediği herhangi bir şeyi yansıtacak şekilde ayarlanır. Sayılar her zaman gerçek zamanlı olarak güncellenerek her gün iş doğruluğu sağlanır. Hedef izleme ve çalışanların üretken olmaya devam etmeleri için yolda kalmalarına son derece yardımcı olur.

Güzellik salonu randevu programı ayrıca personellerinizin yapmış olduğu tüm işlemleri tek ekrandan kontrol etmenizi sağlar. Kayıt günlüğü sayesinde yapılan işlemleri, yapılma saatleri ve yapan kişi olarak tüm detayları ile görebirsiniz. Takibini sağlarsınız.

Envanter Yönetimi İxirlife İle Çok Daha Kolay!

Perakende, bir salon ve güzellik merkezi gelirine büyük bir katkıdır. Stoktaki her şeyi takip etmek liderleri güncel tutar. İxirlife, verileri yönetmekten stok seviyelerini tanımlamaya ve ürün sipariş etmeye kadar her şeyi düzenli tutar. Envanteri çok daha basit haline getirir. Düzenli fatura girişi sağlandığında ve stok takibi yapıldığında ürünleriniz bitme derecesine geldiğinde stok alarmı devreye girer ve sizi uyarır. Güzellik salonu randevu programı ile böylelikle envanteriniz her zaman güncel olarak devam eder.

Raporlama

Son olarak, raporlar bir işletme için çok önemlidir. Bir işletme sahibi salonunun veya güzellik merkezinin nasıl ilerlediğini kolayca ve hızlı bir şekilde nasıl ayarlanır? Rakamları yıldan yıla, aydan aya, haftadan haftaya ve hatta günden güne karşılaştırmak. Bir işletme için neyin işe yarayıp yaramadığına dair harika bilgiler verir. Fazla seçenek arasından güzellik salonu randevu programı ixirlife rapor çalıştırmak. Bir işletmenin uzun vadeli büyüme için en iyi yolunu belirlemeye yardımcı olur. Bu verileri tutarlı ve sık bir şekilde toplayarak strateji oluşturun ve düzenli kalın.

Tanımaya Hazır mısınız?

Özetle ixirlife kullanıcıları tarafından sevildiğini ve her güncellemede bu sevginin büyümeye devam ettiğini görmeye çok açık. Geliştikçe, salon ve güzellik merkezi müşterilerimiz ve işletmeleri de gelişiyor.

Keşfetmeye hazır mısınız?

İxirlife randevu programının  avantajlarını deneyimlemek için 0262 255 52 12 numaralı telefondan bize ulaşabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebinde bulunabilirsiniz.