Online randevu yazılımı ile güzellik merkezlerinde müşteri randevularını  kayıt altına almak ve yönetmek için geçmişte ajandalar, formlar, karışık tabloları kullanılırken günümüzde yerini randevu yazılımı almış bulunmakta ve çevrimiçi platformlardan erişim için online randevu yazılımı ihtiyacı bulunmaktadır.

İşinizin diğer alanları ile ilgilenirken bir randevu takvimini yönetmek zaman kaybı ve iş yükü yaratabilir buna online randevu yazılımı kullanarak çözüm bulabilirsiniz.

Randevu zamanlamanızdaki hatalar hayal kırıklığına uğramış müşterilere ve zamanın yanlış yönetimine aynı zamanda da kar kaybına yol açar.

Takvimi daha kolay kullanmak ve karşılaşılan problemleri önlemek için online randevu yazılımı kullanıp müşteri memnuniyeti ve zamanı kazanabilirsiniz.

Kolay tasarımı ve işletmenize uygun randevu yazılımı ile danışanlarınızın kişisel bilgilerini ve almış olduğu hizmetleri yazılım içerisinde bulunan bölümlere kayıt ederek karmaşadan kurtulup düzen oluşturabilirsiniz.

Online randevu yazılımı, randevu takvimini verimli bir şekilde yönetmenizi kolaylaştırır, böylece rezervasyonlarla daha az, işinizin diğer alanlarında daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.

Erişim Kolaylığı

Güzellik merkezinizde kullanacağınız online randevu yazılımı ile işletmede bulunmayabilirsiniz. Böyle durumlarda danışanlarınızın hizmetlerini, randevularını, daha önceden alınmış ve yapılmış olan tüm işlemlerinine erişirsiniz. Yenilerini ekleyebilirsiniz. Erişim kolaylığı sayesinde danışanlarınıza çok daha hızlı hizmet sağlayabilirsiniz.

Danışanınız işletmede randevu talep ettiğinde bilgisayarınız yanınızda olmazsa ya da  kullanılmaz olabilir. Böyle durumlarda dilerseniz cep telefonundan mobil uygulamaya girebilirsiniz. Telefonunuzun tarayıcısı ile sisteme girerek ihtiyaç duyulan geçmiş işlemlere bakıp ve randevu verebilirsiniz.

Daha Fazla Müşteri Kazanın

Randevu rezervasyonunuzu çevrimiçi bir platforma taşımak, zamanınızı daha fazla boşaltmanız anlamına gelir. Bir yandan müşterilerinizin günün veya gecenin herhangi bir saatinde randevu almanıza olanak tanır. İnternet asla uyumaz. Bu nedenle müşteriniz gecenin ortasında bir rezervasyonu yapması bile, rezervasyon sitenize aktarıp ve sizi rahatsız etmeden uygun bir zaman randevu ayarlar.

Verimliliği Artırın

Telefonda her gün bir randevu takviminde saatler geçirmem zaman kaybıdır. İş için yapılması gereken diğer şeylerle devam edebilirsiniz. Bu tamamlayabileceğiniz iş miktarında bir artış göreceksiniz. Müşterilerde zamanlamak için daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir.

Hizmet Seviyenizi Artırın

Dikkatinizi önünüzdeki müşteriye tam olarak adayabildiğinizde, onlara çok daha yüksek düzeyde dikkat ve hizmet sunarsınız. Online randevu yazılımı ile çevrimiçi randevu rezervasyonlarının tüm bu işleri yapmasına izin vererek bundan tamamen kaçının. Aynı şekilde, müşterilerinizle daha kaliteli yüz yüze zaman geçirebileceksiniz.

Kayıtlarınız Güvende

Yaptığınız tüm işlemler bulut sunucularımızda güvenle saklanarak, korunmaktadır.

Danışanlarınızın randevularının geçmiş hizmetleri ve kişisel bilgilerini görebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgileri bilgisayarın çökmesi ya da  hard disk bozulması gibi durumlarda kaybetmezsiniz. Kaldığınız yerden kurulumunuz tamamlandığına çevrimiçi olarak devam edebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda bilgisayarınızın işlemleri devam ederken siz tüm işlemlerinizi mobil uygulamadan yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlemlerde kayıt altına alınmaya devam edilecektir.

Hatırlatma Mesajları!

Online randevu yazılımı ile birlikte randevularınız askıda kalmasın. Randevuları üstünde tutmaya yardımcı olmak için otomatik sms ve e posta hatırlatıcıları ile destekleyebilirsiniz.Danışanlarınıza randevudan bir gün önce sizin dilediğiniz saate otomatik sms gönderir böylelikle randevuları hatırlatarak müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Online randevu yazılımı avantajlarından yararlanın. Böylece zamanınızın bir kısmını boşaltmaya telefonda daha az zaman harcarsınız.  İşinizde daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanızda online randevu yazılımını ayarlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Teknolojinin hastalarınız/danışanlarınız için işleri kolaylaştırmaya nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

ixirlife Online Randevu Yazılımı avantajlarını deneyimlemek için 0262 255 52 12 numaralı telefondan bize ulaşabilir, aşağıdaki butona tıklayarak demo talebinde bulunabilirsiniz: