11.05.2020 tarihi itibariyle güzellik salonları yerlerinin faaliyetlerine devam edebilmeleri için, Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda ilgili Bakanlıklarca yayınlanmış olan genelgede iş yerleri saat 09.00-21.00 saatleri arasında sadece randevu sistemi ile faaliyet yürütebilecektir. Güzellik Merkeziniz kapalı kaldığı süre ve yasaklardan dolayı müşterileriniz adeta işletmenize akın edecekler, eğer hala randevu takip programına sahip değilseniz işiniz her zamankinden daha zor olabilir!

Bu nedenle Güzellik Merkeziniz için bir randevu programı arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Güzellik Merkezi programının sağladığı düzen ve kolaylık ile işlerinize değer katabilir ve büyütebilirsiniz.

Randevu Yönetimi

ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı ile müşterilerinizin randevularını kolayca organize edebilir her noktadan Bilgisayar, Mobil ve Web üzerinden Güzellik Salonunuzu yönetebilirsiniz.

Müşterilerinizin yaklaşan randevu hatırlatmalarını doğum günü ve özel gün kutlamalarını sms ve mail ile otomatik olarak gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Müşterileriniz, randevularınız, kasa gibi menülerde detaylı aramalar yapabilir, istediğiniz bilgiye en kısa sürede ulaşırsınız.

ixirlife ile veri kaybı yaşama riskiniz yok! Verileriniz bulut ortamında güvenli şekilde saklanır. Yedekleriniz otomatik olarak alınır.

 

Her müşteri randevusuna zamanında girmek ister!

Manuel olarak yapılan randevu kayıtları personel hataları ve karmaşadan dolayı eksiklere ve müşteri memnuniyetsizliklerine neden olur. Örneğin iki müşterinin aynı anda aynı işlem için, personel hataları ve kayıt anındaki yoğunluktan dolayı çağrılması maddi manevi zarara neden olur ve işletmenizin değeri giderek azalır.

ixirlife Randevu Takip Sistemi ile Randevularınızı belirlediğiniz Odalar’a veya Personeller’e göre kaydedebilirsiniz. Personel çalışma saatleri ve O tarih-saatte işlem randevusu olan personel randevu kayıt esnasında uyarı verir, başka bir saat’e randevu alabilirsiniz.

Müşterilerinizin ödemelerini, kalan paketlerini geçmiş işlemlerini istediğiniz yerden (mobil, web, pc) takip edebilir,  kasa takibi yapabilir, güzellik merkezininiz de yapılan gelirleri ve giderlerin raporunu alabilirsiniz.

Şimdi Randevu Takip Programı Kullanmanın Tam Zamanı!

Stoklar Kontrol Altında!

ixirlife Güzellik Salonu Yazılımı ile ürünlerinizin stoklarını kontrol altına alabilirsiniz. Satış işleminden sonra ürünlerinizin stoğu otomatik olarak düşer. Fiziksel stok sayımı ile stok tanımlayabilirsiniz. Çok satılan ürünler veya serviste en çok kullanılan malzemeleri raporlayabilirsiniz.

 

Arayan Numarayı Gösterme Özelliği

Güzellik merkezinizi arayanları kayıt altına alabilir yapılan görüşmeleri düzenli ve güvenli şekilde not edebilirsiniz. Özel cihaz yardımıyla telekom hattınızdan gelen çağrıları ve arayan kişi bilgilerini ( Ad, soyad randevu tarihleri vb.) telefon çalarken  bilgisayar ekranınızda anında görebilir ve kaydedebilirsiniz.

 


Sizde teknolojinin gücünden yararlanarak rakiplerinizin önüne geçin; ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!