Uzman Diyetisyen Nesrin Eriş

Merhaba ben diyetisyen nesrin eriş. 1994 den beri profosyonel olarak sağlıklı beslenme diyet ve beslenme danışmanlığı yapıyorum. çeşitli dergi ve gazetelerde yazarlık, günesş diyaliz merkezinde 10 yıldır beslenme danışmanlığı, integral hip glisemi merkezinde insülin direnci ve diabetle ilgili danışmanlı ve trt fm kent radyoda Nesrin Erişle sağlık olsun programının sunum ve yapımcılığını yapıyorum. ayrıca gen test, gaps diyeti, pinner ve york test uygulayıcısıyım.

2002 de diyetetik alanında yüksek lisansimi yaptım. ixirlife programından önce bankoda kocaman bir defterimiz vardı ve randevuları buradan takip edebiliyorduk. onun dışında telefon defterimiznumaraları kayıt ediyorduk. programa geçiş yaptıktan sonra her yerde akşam işten çıktıktan sonra tatilde hastalarımın randevularını verdiğim tedavi protokolünü, kişisel ve iletişim bilgilerini daima yanımda tazımamı sağladı.

Bu çok büyük kolaylık. kasa hesabından tutun hastaların resimlerine kadar işle ilgili gerekli olan tüm bilgilerin 7 gün 24 saat elinizin altında olmasından daha rahat ne olabilir ki. bu durum iş potansiyelimin de artmasını sağladı hafta sonu bilgisayarım daima açık olduğu için hastalar bir şey sorduğunda, farklı bir programa ihityaç duyduklarında telefonda bilgi verirken bilgisayardan hasta dosyasına ulaşarak yeni programı telefon konuşması sonrasında mail olarak ilettiğimde şaşkınlık içinde kalıyorlar.

Randevu öncesinde randevu hatırlatma mesajı ne kadar düzgün iş yaptığımızı gösteriyor. ayrıca her personelin yaptığı, kayıt ettiği, randevu verdiği kişileri görebiliyorsunuz. iş akışında karışıklı olmuyor. her personelin yaptığı işi takip edebilmek iş akışı içinde karmaşayı tamamen ortadan kaldırıyor. bunlar bu programın artılarında sadece birkaçı.

Bu program anlatılmaz yaşanır diyorum. herhangi bir yerde takıldğımızda program ekibinden bir arkdaş daima bilgisayarınızın karşısında ve uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak 5 dak içinde istediğiniz bilgi ve düzenlemeyi yapabiliyor. programda özel bazı değişiklikler istediğinizde ekip yine en fala 2 hafta içinde istediğiniz yazılımı yaratıp daha konfor içinde çalışmanızı sağlıyor.

Sadece programın işinizi kolaylaştırmasının dışında programı aldığınız firmanın teknik destek ekibinin de size daima yardımcı olması çok önemli. ben şanslıyım. işimi bu kadar kolaylaştıran bir programı keşfettim ve ixirlife ekibi ile çalıştım. iş kurup işini geliştirmek isteyen ve işinde konfor arayan her iş sahibine tavsiye ediyorum.