Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi

Filiz Karslıoğlu Kimdir?

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nin yöneticisi Uzman estetisyen ve cilt koçu Filiz Karslıoğlu, yurtiçi ve yurtdışında aldığı eğitimler ile birlikte edindiği teorik eğitimleri üstelik 25 yılı aşkın sektör tecrübesi bulunmaktadır.

Sağlıklı yaş alma, cilt ve vücut estetiği alanlarında engin bilgi ve tecrübesi ve binlerce mutlu danışanıyla 2018 yılında kurduğu Cilt Atölyesinde hizmet vermektedir.

“’Yerinde saymak geriye gitmektir, daha iyi hep vardır.’’ sözü ile tanınmaktadır. 

Hem cilt hem vücut alanında dünyada geliştirilen FDA onaylı son teknoloji cihazlarla daima büyümekte bir merkez halini almıştır.

Bununla birlikte dünyaca ünlü kozmetik markası Skinceuticals tarafından Master Estetisyen ünvanına layık görülmüştür.

Randevu Takip Yazılımı

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nde Hangi Hizmetler Verilmektedir?

  • Kimyasal Peeling Uygulaması 
  • Klasik Cilt Bakımı
  • Radyofrekans Yöntemi 
  • Thesera Koza (İpek Koza) Cilt Bakımı
  • Green Peel
  • Hydrafacial 

Cilt bakım hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda vücut uygulamaları ile ilgili hizmetler vermektedir.

  • Buz Lazer 
  • Bölgesel Zayıflama
  • Selülit Tedavisi 

Vücut uygulamaları hizmetleri vermektedir. Ancak belirtilen uygulamaların içerikleri daha geniş kapsamda olmaktadır. İncelemeniz için web sitesi ve sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Basında Filiz Karslıoğlu

Cilt Atölyesi’nin Ankara’da yapılan ve oldukça ses getiren lansman programı yerel ve ulusal basın mecralarında yer buldu. Show TV’de yayınlanan Kendine İyi Bak programında Ebru Akel’in konuğu oldu. İğnesiz İp Koza (Thesera Koza) bakımını anlattı. DHA’nın ‘’Güzellik merkezleri sporcuların pandemide yeni adresi oldu.’’ başlıklı haberinde Emslim teknolojisini anlattı. Bununla birlikte Show TV’de Hayat Güzeldir programına konuk olan Filiz Karslıoğlu oldu. İğnesiz mezoterapi uygulaması nedir. Dolgu ve botoks etkisi iğnesiz mümkün mü, iğnesiz mezoterapi cilt lekelerine etki eder mi sorularını yanıtladı. Uygulamaları ve ilkleriyle pek çok haber programının ilgi odağı olan Filiz Karslıoğlu’nun makaleleri sektörel dergilerde de yer aldı.

Cilt Atölyesi; yüzlerce mutlu danışanına Mahall Ankara’da hizmet vermektedir.

Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi nin 6 yıldır tercihi ixirlife güzellik merkezi yazılımı oldu. 

“İşimi bu kadar kolaylaştıran bir programı keşfettim ve ixirlife ekibi ile çalıştım. Firma desteği hep yanımda. Program tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. İş kurup işini geliştirmek isteyen ve işinde konfor arayan her iş sahibine tavsiye ediyorum.”

Filiz Karslıoğlu

Güzellik Merkezi İsimleri

Not

Sizi ixirlife – güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! ixirlife Teknoloji