Randevu Programı

Randevu programı güzellik merkezi ve benzeri yerlerde  kullanacak olan değerli müşterilerimiz için ayrıntılı ama kullanımı kolay olacak şekilde yapılmıştır. Güzellik merkezleri için yapılmış olan bir randevu takip yazılımından daha fazla özellik ve kolaylık sunar. İşletmenizi dilediğiniz yerden, alt yapı yaptırımı yapmadan bulut teknolojisi ile ulaşabilirsiniz. Siz işletmede bulunmadan da müşteri işlemlerini ve personelleri kontrol edebilirsiniz. İster bilgisayardan isterseniz de telefonunuzdan iş akışını, randevunuzu ve müşterilerinizi hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Tüm süreçlerinize değer katar. Müşteri bilgilerine her yönüyle  satıştan sonra ve öncesine dair erişim imkanı sağlar.

Güzellik merkezinizin  randevularını etkili ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlar. Otomatik olarak ise randevu günü yaklaşan müşterilerinize ise sms atabilirsiniz. Dilerseniz e-posta aracılığı ile bilgilendirme mesajları yollayabilirsiniz. Randevularınıza özel not ekleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde randevularınızda hiç bir zaman karışıklık meydana gelmemektedir.

Satış performanslarınızı anlık olarak analiz edin. Satışlara her yönüyle bakın yükselişe ve azalmaya geçen noktaları tespit eder. Çoklu şube yönetimi ile farklı konumlardaki güzellik merkezlerinizi takip etme imkanını sağlar.

Kolay bir şekilde ödemeleri takip edin. Müşterilerinize yapmış olduğunuz tüm hizmetleri güzellik merkezi randevu sistemine giriş yaparak kayıt altına alabilmektesiniz. Sistem üzerinden hizmet satış sözleşmesi hazırlayabilirsiniz.

Randevu Programı

Detaylı Raporlama

Randevu programı ile güzellik merkezinizde randevu akışını kontrol edebilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyeti ve işletme gelişimi için çok daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Esnek rapor sistemini tanımak üzeresiniz. İşletmeniz belirtilen tarih aralıklarındaki verilerin analizleri size rapor olarak çok kısa bir zaman diliminde hazır olarak gelmektedir.

Detaylı rapor sistemi sayesinde işletme içerisinde yapılan ürün/hizmet satışlarını takibini yapıp aynı zaman da personellerin cari hesaplarını ve kasa gelir giderlerinizi kontrol altına alırsınız.

Müşterilerinizle etkileşim ve erişimlerinizi arttırın. Eski ve yeni müşterilerinize program otomatik olarak randevu hatırlatması, doğum günü mesajı ve belirlemek istediğin diğer türlerdeki konu başlıklarınızı ister sms olarak isterseniz mail yolu ile gönderim yapabilirsiniz.

Gelir ve gider rapor sisteminde ise güzellik merkezinizin karını takip edebilirsiniz. Gelecekte ortalama nakit akışınıza göre planlama yapıp düzenleyebilirsiniz. Güzellik merkezinizin durumunu anlık bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Süreçlerinizi online olarak çok kolay bir  şekilde yönetin. Güzellik merkezinde çalışan personellerinizin randevu sistemi sayesinde belirtilen tarih aralıklarının hangi günlerinde ne kadar çalıştığını takip edebilirisiniz.  Personellerinizin sizin karınıza ne kadar etki ettiği ve ay sonun da ise personelleriniz için belirleyip primlerinin ne kadar olduğunu hesaplayıp size raporlar.

Güzellik merkezi randevu sistemi kullanımı çok kolay ve basittir. Bu kadar az süre de saatlerinizi veya günlerinizi harcayacağınız işlemlere çok kolay ve anlık bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu şekilde zamandan da tasarruf edip güzellik merkeziniz ile ilgilenmeniz için size fazladan zaman yaratır. Bu takip sistemi karmaşık işlerden kurtulun ve kendinize daha çok müşteri çekin.

Güzellik merkezi, estetik ve spa işletme sahipleri özellikle iş faaliyetlerini otomatikleştirmek ister. Çalışma hızını artırmak, basit hataları ortadan kaldırmak ister. Kar marjlarını artırmak için bulut tabanlı güzellik merkezi programını kullanıyor. Sizde böyle bir yazılım hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Not

Sizi Ixirlife güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! Ixirlife Teknoloji

Doktorlar ve Klinikler için Kuaförler ve Berberler için Estetik Merkezleri için Nail Stüdyoları için Güzellik Merkezleri için Diyetisyen ve Psikologlar için Fizyoterapi Merkezleri için
Randevu Programı

Randevudan satışa, ixirlife ile işletmenizin kontrolü sizin elinizde. İşinizi zaman kazanarak büyütün

ixirlife randevu

Özelliklerimizi Keşfedin

Randevu Yönetimi

Randevu Yönetimi

Randevu çakışmalarına veda ederek üstün kaliteye odaklanın. Hatırlatma mesajlarıyla randevu kaçırmayı önleyin.

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Satışlarınızı sınırların ötesine taşıyın! Hizmet ve ürünlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde dilediğiniz yerden satışa sunun!

Müşteri Yönetimi

Müşterilerinize sunduğunuz özel ürün ve hizmetlerin gelişimini takip edin, kişisel bilgileri güvenle kaydedin.

Kasa Gelir/Gider

Kasa Yönetimi

Tüm gelir ve giderlerinizi kaydederek masraflarınızı titizlikle takip edin ve cari hesaplarınızı kontrol altında tutun.

Personel Yönetimi

Personel Yönetimi

Ciro takibi, maaş takibi gibi özelliklerle karlılığınızı artırın ve personelinizi etkin bir şekilde yönetin.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Finansal düzeni sağlama adımlarınızı atın ve stoklarınızı kontrol edin! Satış sonrasında stok takibini kolaylıkla yapın.

Raporlama

Raporlama

Satışlardan personel performansına kadar tüm işlemlerin detaylı raporlamasına hızlıca erişin.

Sms Yönetimi

Sms Yönetimi

Güzellik merkezi yazılımı, randevu hatırlatma ve kampanya mesajlarıyla müşterilerinizi etkileyin.

Randevu Yönetimi

Randevu
Yönetimi

Satış Yönetimi

Satış
Yönetimi

Müşteri Yönetimi

Müşteri
Yönetimi

Kasa Yönetimi

Kasa
Gelir/Gider

Personel Yönetimi

Personel
Yönetimi

Stok Yönetimi

Stok
Yönetimi

Raporlama

Rapor
Takibi

Sms Yönetimi

SMS
Yönetimi

%72

Randevu Sayısını Artırın

%60

Mesai Dışı Randevu Artırın

%80

Yeni Müşteriler Kazanın

%52

Randevu İptallerini Azaltın

%100

Veri
Güvenliği

%72

Randevu Sayısını Artırın

%60

Mesai Dışı Randevu Artırın

%80

Yeni Müşteriler Kazanın

%52

Randevu İptallerini Azaltın

%100

Veri Güvenliği

Randevularını Yönet

Randevularınızı tek ekrandan kontrol edin, işinizi zaman kazanarak büyütün!

Karışık randevu takvimleri artık sorun değil! Ixirlife ile düzenli planlama, çakışmaları önleme ve işletme yönetimi sağlanır. Harika müşteri deneyimi sunar. Randevu hatırlatmalarıyla unutulmaz bir deneyim yaşatır. Online randevuyla mesai saatleri dışında bile randevu alınabilir.

Randevu Yönetimi
Mesaj Yönetimi

Hatırlatma Mesajları

Kolay ve sorunsuz bir randevu yönetimi yaşayın!

Tek platform üzerinden müşterilerinize mesaj göndermek artık çok kolay. İsterseniz hemen kampanya mesajları gönderebilir, isterseniz de otomatik planlayıcı özelliği ile randevu hatırlatma mesajları gönderebilir ve randevu kaçırmalarını önersiniz bununla birlikte müşteri memnuniyeti kazanırsınız.

Satışlarınızı Hızlandırın

Satışlarda kolaylık ve kontrol ixirlife ile bir adım önde olun!

ixirlife ile satışlarınızı kolaylaştırın, karlılığınızı artırın! Mobil veya masaüstü, istediğiniz yerden satış yapın. Hataları azaltan adisyon yönetimiyle kontrol sağlayın. Detaylı raporlarla işletme performansınızı analiz edin, stok yönetimiyle süreçleri optimize edin. Hızlı ve kullanışlı ixirlife, zaman ve kar sağlar. Satışlarınızı kontrol altına alın, başarıyı artırın!

satisyap
kasa gelir gider

İşletmenizin Kazancını Gözlemleyin

Kazancınızı artırmak için doğru adımları atın, ixirlife ile finansal başarıya ulaşın!

ixirlife ile işletme kazançlarınızı kontrol altına alın! Gelir-gider takibiyle finansal denge sağlayın. Detaylı raporlarla geliri analiz edin, kazanç kaynaklarınızı görün. Harcamaları izleyin, karlılığı artırın. Finansal performansı değerlendirin, düzeltici adımlar atın. İxirlife ile sağlıklı finans yönetimi, üst seviye kazanç!

Personel Yönetimi

Personel yönetimiyle işletmenizin performansını zirveye taşıyın!

Personel yönetimiyle çalışanlarınızı güncel tutun, programları düzenleyin, performansı değerlendirin. Programları etkin yöneterek verimliliği artırın. Eğitim ihtiyaçlarını belirleyin, ücretleri takip edin, ödemeleri kolaylaştırın. Karlılık ve başarı için işletmenizi güçlendirin!

personel yönetimi
müşteri yönetimi

Müşteri İlişkilerini Güçlendirin

Müşteri Yönetimiyle İşletmenizi İlerletin, Memnuniyeti Artırın, Sadakati Güçlendirin

Güzellik Salonunda Müşteri Yönetimiyle Başarı Yakalayın! Müşteri bilgilerini saklayın, tercihleri kaydedin ve ilişkileri etkin yönetin. Sadakat programlarıyla müşteri sadakatini artırın. İxirlife ile müşteri memnuniyetini ve pazarlama stratejilerini güçlendirin!

Detaylı Analiz, İleriye Adım

Verileri İncele, Performansı Yükselt İxirlife Raporlama Özelliğiyle İşletmenizi İlerletin!

Detaylı verilere dayanarak satışlar, gelir-gider, müşteri tercihleri, en çok satılan ürünler, randevu istatistiklerini inceleyin. Gelirleri analiz edin, stratejik kararlar alın, gelirleri artırın. Trendleri hızla fark edin, başarıyı artırın!

raporlama yönetimi

Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeye Çıkarın

Satışlarınızı Arttırın

İşinizi zaman kazanarak büyütün

Hemen 14 Gün Ücretsiz Deneyin