Güzellik Merkezi Randevu Sistemi

Güzellik Merkezi Randevu Sistemi

Güzellik merkezi randevu sistemi ile müşteri memnuniyeti ve işletmeninizin gelişimi için tüm zaman size kalsın!

Estetik merkeziniz var ve zamanınızın çoğu müşterilerinize ilgi göstermek yerine daha farklı işlere gidiyorsa güzellik merkezi randevu programı ixirlife sizi tam olarak bu noktada destekleyecektir.

Güzellik merkezi randevu sistemi ile birlikte müşteri memnuniyeti ve müşterilerinize gerekli ilgiliyi ve zamanı ayırabileceksiniz.

Randevu hatırlatmaları doğum günlerinde ya da özel günlerde danışanlarınızın kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin mesleklerine göre özel gün kutlama mesajları gönderebilirsiniz.

Randevu hatırlatma smsleri ile müşterilerinizin randevularını bir gün önceden bildirip, müşteri memnuniyeti için anket smsleri gönderebilirsiniz.

Güzellik Salonu Yazılımı

Randevu Takip

Birden fazla müşteri ve her müşterinin randevusunu takip etmek bir noktadan sonra zaman gerektiren bir işlem olması çok yüksektir. Aynı zamanda karışıklık ve aksamalara da neden olur.  Güzellik merkezi randevu programı ile bunu önleyebilirsiniz.

İxirlife güzellik merkezi randevu sistemi  ile tüm randevuları tek ekrandan kontrol edebilir raporlayabilirsiniz.

Randevu çakışmalarını önleyebilirsiniz. Müşterilerinizin randevu durumlarını güncelleyip,  yenilenen randevuları girerek karışıklığı önlersiniz.

Randevu ekranını dilediğiniz gibi düzenleyerek daha kolay randevu alma ve takip etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu ekranının sade ve anlaşılır olması sizin gün içindeki yoğunluğunuzu en aza indirip işlem hızınızı yükseltmeyi amaçlar.

Şubeleri Yönetme

Birden fazla şubeniz varsa ixirlife burada da yanınızda olacaktır. Tek bir yerden tüm şubelerinizi yönetip kontrol edebilirsiniz.

Şubeleriniz ise sizin belirlediğiniz ürünler üzerinden satış gerçekleştirir ve kendi stoklarının girişini yapar. Siz yapılan işlemleri mobil üzerinden de takibini sağlayabilirsiniz.

Şubeler arasında basit bir şekilde entegrasyon yaparak  vakit kaybetmeden her biri için farklı işlem yapabilirsiniz. Bu durum kurumsal olarak size ve işletmenize avantaj sağlayacaktır.

İxirlife randevu takip programı sizin bir güzellik merkezinde yapmanız gereken tüm ihtiyaçlarınızı bir ekranda toplamaktadır. Bir güzellik merkezi ya da randevu sistemi yazılımı kullanmanız sizin kurumsal kimliğinizi belirleyecektir.

Not

Sizi Ixirlife güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! Ixirlife Teknoloji