Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği

takip formu kız

Güzellik Merkeziniz için Sözleşme Örneği mi arıyorsunuz?

Hemen Tıkla, Ücretsiz Al

müşteri takip formu
fonangels
yatay_logo

Yatırım turundayız! Ön talep fırsatını kaçırmayın

ixirlife kullanarak Sözleşme Formu takibinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde

yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sözleşmenin Amacı

Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği Sözleşme, iki taraf arasında her iki tarafında belirli eylemlerde bulunmaları için yasal yükümlülük getiren bir anlaşmadır.

Taraflar ödeme yapmak yada hizmeti yerine getirmek, ürün teslim etmek gibi belirli anlaşmalara uymakla yükümlüdür.

Sözleşmede bir şey yapmayı kabul eden her işletme yada kişilere taraf denir. Sözleşmeler insanlar arasında vaat gibidir..

Bu sözleşme Güzellik Merkeziniz/Estetik Merkeziniz ve müşterinizin ne yapmayı kabul ettiğini belirten, verilen sözlerin bir listesidir.

Güzellik Merkezi Sözleşme Örneği Sözleşmeler yazılı veya sözlü olurlar. Ancak mahkemeler anlaşmaların yazılı yapılmasını tercih eder.

Sizde hızlı ve otomatik bir şekilde Güzellik Merkezi Sözleşme nizi  veya Estetik Merkezi Sözleşme nizi yazdırmak için ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı’nı kullanırsınız.

Tek tuşla ilgili sözleşme formunuz hazırlanır size sadece imzalamak kalır.

Müşteri’nin, Hizmet Veren’in sunmuş olduğu hizmetlerde İşbu Sözleşme’de kararlaştırılmış olan hizmet karşılığında kararlaştırılan bedeli ödemesi. Hizmet Veren’in de söz konusu hizmeti Müşteri’ye işbu Sözleşme şartlarında sunması Sözleşme’nin konusunu oluşturur. Yapılan işlemler ve sunulan hizmetler listelenir. Seans sayıları paket miktarları ve ödenen taksitler eklenir.

Sözleşme iptal edilebileceği durumlar 

Müşteri’nin işbu Sözleşme’nin imzalandığı tarihte mevcut olmayan Hizmet’i almasına engel bir hastalığının. İşbu Sözleşme’nin imzalanmasından sonra ortaya çıkması veya Müşteri’nin işbu Sözleşme imzalandıktan sonra hamile kalması durumunda. Sağlık sorununu veya hamileliği belgeleyen tam teşekküllü bir hastaneden alınan rapor sunması halinde. Müşteri, işbu Sözleşme’yi cezasız olarak derhal fesheder. Ancak bu durumda Müşteri fesih tarihine kadar uygulanan seanslara ilişkin ödemeyi yapmakla mükelleftir.

Alıcı haklı bir gerekçe göstermek suretiyle sözleşme tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde Sözleşme’den cayar. Ancak sözleşme tarihi itibariyle yapılan her türlü masraflar ve sözleşme sebebiyle Satıcı’nın uğramış olduğu zararları. Alıcı ödemeyi kayıtsız ve şartsız kabul ve taahhüt eder.

Alıcı sözleşme imzalanma tarihinden itibaren sözleşmede belirtilen şartlarda yapılan taksitlerde. Birbirini izleyen en az iki taksidi ödemede. Temerrüde düşmesi ve ödenmeyen taksit toplamının satış bedelinin en az ondan biri olması halinde hiçbir hükme. Hacet kalmaksızın alacağın tamamının muacceliyet kesbedeceğini akit tarafları şimdiden kabul ve taahhüt ederler. Alacağın tamamının muaccel olması halinde ceza-i şartla ilişkin. Madde 8 hükümleri uygulanamayacağını ve muaccel alacağın tamamının satıcı tarafından alıcıdan isteneceğini taraflar kayıtsız şartsız kabul  ve taahhüt eder.

Sözleşme genelinde iptal, ödemeler, kişisel bilgiler ve müşteri – hizmet veren hakları anlatır

Çözüm

Ixirlife güzellik salonu yazılım içerisinde bulunan hizmet satış sözleşmesi örneğini sizler için ekliyoruz. Program içerisinden otomatik verileri çekerek sizler adına sözleşme oluşturur ve sizler sadece imza atarsınız. 🙂

Not

Sizi Ixirlife güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! Ixirlife Teknoloji