Online randevu’da çözüm ortağınız: ixirlife

Online randevu’da çözüm ortağınız: ixirlife

Online randevu’da çözüm ortağınız: ixirlife konulu yazılımız Ekovizyon’ da yayında! Sağlık ve Güzellik Merkezlerinin iş süreçlerini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlan. Bir online randevu sistemi olan ixirlife, işletmelerin büyümelerine, verimliliklerinin artmasına, daha başarılı bir hale gelmelerine yardımcı oluyor.

2017 yılında, Bilişim Vadisi’nde temelleri atılan girişim, 2022 yılı itibarı ile yazılımı SaaS modeline çevirerek, büyük bir dönüşüm ve hız kazanmıştır. Serkan Yılmaz ve Melih Umar tarafından hayata geçirilen girişim 61 şehirde aktif olarak hizmet vermektedir. ixirlife Teknoloji A.Ş. bünyesinde iki deneyimli yönetici dört yazılım geliştirme uzmanı ve dört satış- pazarlama uzmanı olmak üzere 10 yetenekli profesyonel bulunmaktadır.

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen çözümler sunan yazılım, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir kullanım ile birlikte, müşterilere randevu alma ve yönetme konusunda kusursuz bir deneyim sunmaktadır.

Mesai Saatleri Dışında Randevu Alabilme İmkânı

Kullanıcılara istedikleri zaman ve herhangi bir cihazdan çevrimiçi olarak randevu alabilme, cari hareketlerini takip edebilme ve geçmiş hizmetlerini görüntüleyebilme imkanı sağlayan ixirlife aynı zamanda firmalar içinde eşsiz çözümler sunmaktadır. Yapay zeka ile güzellik merkezlerinin randevu yönetimi, personel takibi, gelir gider takibi, ödeme sistemi ve stok yönetimini optimize etmelerine yardımcı olarak işletmelerin zaman kazanarak büyümesini ve daha karlı çalışmalarına katkı sunmaktadır.”

İşletmelerin gelirlerini artırmalarına yardımcı olmak amacıyla analitik raporlar da sunan ixirlife, daha iyi pazarlama stratejileri geliştirmelerine, kampanyalar oluşturmalarına ve müşteri sadakati oluşturmalarında da destek vermektedir.

Şu anda 500’ün üzerinde işletmenin aktif bir biçimde kullandığı platform üzerinden, yılda toplam 2 milyonun üzerinde randevu işlemi gerçekleştirmiştir. Bu durum, ixirlife’in güzellik merkezleri için güvenilir bir çözüm ortağı olduğunun ve işletmelerin büyümesine nasıl katkı sağladığının somut bir göstergesidir. Online randevu’da çözüm ortağınız: ixirlife

Hedefimiz; daha fazla işletmenin bir arada olduğu güvenilir, adil bir ortam yaratmak

İlerleyen dönemlerde daha fazla işletme ile iş birliği yaparak, girişimlerinin etkisini daha da artırmayı hedeflediklerini belirten ixirlife kurucu ortağı Serkan Yılmaz. Sağlıklı yaşam merkezlerine odaklanarak daha fazla işletmenin bir arada olduğu adil bir ortam yaratmak istediklerini söylemektedir. Güzellik merkezleri, özel muayenehanelere sahip doktorlar, diyetisyenler, terapi merkezleri, spor salonları, pilates stüdyoları, spa merkezleri ve kuaförler gibi çeşitli sağlık ve güzellik odaklı işletmeleri aynı platformda bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirten Yılmaz, “bu işletmeler için özel olarak tasarlanmış çözümler sunarak sağlıklı yaşam merkezlerinin vazgeçilmez bir parçası olmak” istiyoruz dedi.

2024 yılı hedefimiz yerli bir girişim olarak yurt dışında olmak

ixirlife’in sadece ulusal değil, aynı zamanda uluslararası ölçekte de bir başarı hikayesi olması yolunda kararlı olduklarını söyleyen Yılmaz, 2024 yılında çok daha geniş coğrafyalarda hizmet vermek istediklerini söyledi.

Şu ana dek başarılı bir şekilde kendi kaynakları ile yol aldıklarını, herhangi bir dış yatırım almadıklarını, büyüme ve yenilikçi projelerinin hayata geçirilmesi vizyonlarını desteklemek adına yatırım turlarına başladıklarını sözlerine ekleyen Yılmaz, Bu kapsamda, özellikle Bilişim Vadisi 4. Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve Arz Portföy ile görüşmelerine devam ettiklerini söyledi.

ixirlife’nin Fonangels’taki yatırım turu, sağlık ve güzellik endüstrisindeki yenilikçi girişimlere destek olmak isteyen yatırımcılar için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bu yatırım turuna katılarak, ixirlife’nin büyüme hikayesinin bir parçası olabilir ve sağlıkla ilgili sektördeki dönüşümü şekillendirecek bir girişime yatırım yapın.

ixirlife’nin Fonangels.com‘taki yatırım turunu kaçırmayın! Daha fazla bilgi edinmek ve yatırım yapmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Berber Randevu Yazılımı