Kalem Kağıttan Salon Yazılımına

Kalem Kağıttan Salon Yazılımına

Salon yazılımı nın size kattıklarını inceleyelim. Başarılı bir salon veya spa işletmesinin günlük sorumlulukları, genellikle biraz hokkabazlık gibi gelir. Giderek artan sayıda müşterinin anında hizmet rezervasyonu yapabilmeyi beklediği bir çağda, geleneksel kalem ve kağıt artık onu kesmiyor. Salon yazılımı na geçiş yapmak cesur bir hamle gibi görünür, ancak doğru olanı seçtiğinizde işiniz için ezber bozan bir yatırım olur! 

İşte geleneksel kalem ve kağıttan ixirlife salon yazılımı na geçiş yapmanın satışlarınızı artırabileceğini ve işletmenizin tüm potansiyeline ulaşmasına yardımcı olabileceğini düşünmemizin 4 nedeni .

Randevu Programı

1. Hizmetler

Zamanınız değerlidir ve telefonlara veya e-postalara yanıt vermek için harcanan saatler müşterilerinize daha iyi harcanır. Rezervasyon sistemlerini kullanan salonlar. Planlamayı müşterileri için daha uygun hale getirerek genellikle satışlarında %30’luk bir artış görür.

Normal çalışma saatleri dışında yapılan rezervasyonların %60’ından fazlası ile müşterileriniz için rezervasyon yaparken tam esnekliğe sahip olmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Randevu özellikleri ve müşteri deneyimini göz önüne alarak tasarlanan salon yazılımı ixirlife sizlere randevu alma ve randevudan sonraki tüm süreçlerde yardımcı olarak işlemlerinizi kolaylaştırır.

2. Müşterileri randevuları hakkında otomatik olarak bilgilendirin

Kişisel ve profesyonel programlarınızı takip etmek bazen biraz zor gelir. Planlarımızda bu kadar çok şey varken, haftalar veya aylar öncesinden hangi randevuları ayırttığımızı. Haftanın hangi günü olduğunu hatırlamak bile zor olur. Müşterileriniz içinde aynı şey; Onlara randevularını önceden hatırlatmazsanız, büyük olasılıkla unutacaklardır.

Otomatik müşteri hatırlatma mesajları ile müşterilerinizi her adımda güncel tutmak, onlara hatırlatma sağlamanın en basit ve en etkili yoludur. Ayrıca, ziyaretleri için onlara teşekkür etme ve sizinle tekrar rezervasyon yapma fırsatı da veriyorlar. 

Müşteriler geciktiğinde önceden rezervasyon alan herhangi bir salon için rahatsız edici bir maliyettir. İyi haber şu ki, doğru kurallar, düzenlemeler ve araçlar uygulandığında, müşterileriniz geç kalsa bile (özellikle de yerlerini doldurmak için çok geçse) asla cebinizden çıkmayacak.

3. Markanız için sosyal medyada farkındalık yaratın

Sosyal medyanın benzersiz yararı, müşterileriniz ve takipçilerinizle doğrudan konuşmanıza izin vermesidir. Dijital tüketicilerin %40’ından fazlası yeni markaları veya ürünleri araştırmak için sosyal medyayı kullanıyor. Bu keşfin bir kısmı bir işletme olarak kim olduğunuzu ve neler sunmanız gerektiğini öğrenmeyi içeriyor.

Rezervasyon takviminizi müşterilerinizin çevrimiçi ortamda en çok geçirdikleri yere getirmek. Tamamen yeni bir müşteri tabanına ücretsiz olarak erişmenizi sağlar. Sosyal hesaplarınızda takipçilerinizle doğrudan etkileşim kurarak, sizi daha önce hiç duymamış kişilerden online randevu almaya başlayabilirsiniz.

4. Yeni müşteriler çekmek ve satışları artırmak için akıllı pazarlama araçlarını kullanın

İyi bir pazarlama stratejisi işin ayrılmaz bir parçasıdır. Ancak sorumluluk genellikle yöneticiye veya işletme sahibine düşerken, hızla sonradan akla gelir. Modern salon teknolojisi, e-posta, metin ve uygulama içi bildirimlerde bildirimlerinizin erişimini optimize etmek için müşteri tercihleri ​​ve işletmenizin varsayılan ayarları hakkındaki bilgileri kullanır.

Veritabanınızdaki olaylar tarafından otomatik olarak tetiklenen. Doğum günü indirimi ile müşterilerinizi şaşırtır veya benzersiz bir teklifle eskileri geri kazanmayı denersiniz. Özel promosyonlar sunmak için aynı bilgileri kullanan pazarlama kampanyaları. Aksi takdirde rakiplerinizden biriyle rezervasyon yapmış olabilecek müşterilerden büyük bir yatırım getirisi görür.

Salon yazılımı ixirlife ile işinizi büyütmeye, hizmetlerinizi satmaya ve daha fazla müşteriyi elde tutmaya başlayın .

Not

Sizi ixirlife – güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! ixirlife Teknoloji