Sıkça Sorulan Sorular

Güzellik Merkezi Yazılımı hakkında en çok sorulan soruları sizin için cevapladık

ixirlife.com üzerinden ücretsiz dene butonuyla gerekli bilgileri girdikten sonra kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra 14 günlük deneme süreciniz başlamış olur.

Müşteri bilgileriniz eğer excel listesi olarak elinizde bulunuyorsa ad, soyad, telefon, tc kimlik no ve adres kayıtlarınızı ixirlife içerisine aktarabiliriz.

Paket program satışlarınızdan sonra satılan her paket için hizmet satış sözleşmesi çıkarabilirsiniz.

Programdan tüm personele ayrı ayrı hizmet ve ürün prim yüzdeliği seçebilirsiniz her satışta primleri otomatik olarak hesaplanır.

Tüm personellerinize ayrı ayrı yetkilendirme açarak görebilecekleri alanları ve yapabilecekleri işlemleri seçebilirsiniz.

Otomatik olarak randevu mesajlarınız gönderiliyor ama isterseniz sizde randevu oluşturduktan sonra ekstra mesaj gönderebilirsiniz.

Satış yapıldıktan sonra müşteri ekranında bakiyesini görebilirsiniz.

Ixirlife hesabınıza bilgisayarınızın yanında, tabletinizden ve telefonunuzdan, hem tarayıcıdan hem mobil uygulamadan giriş sağlayabilirsiniz.

Ürünlerinizi oluşturduktan sonra elinizde olan adetlerini stoklardan ekleyebilirsiniz.

Programa üye olduktan sonra satın al menüsünden size uygun paketi seçip, bilgilerinizi girdikten sonra satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evet değiştirebilirsiniz, personel bilgilerinizden kullanıcı adı ve şifreyi güncelleyebilirsiniz.

Ixirlife kullanmaniz için hiç bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Mobil uygulamadan veya internete erişebildiğiniz her yerden, internet tarayıcınız üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. ixirlife Sıkça Sorulan Sorular.

Sizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız

Hemen 14 Gün Ücretsiz Deneyin