Start Up Dergisindeyiz!

StartUp Dergisi

Star Up Dergisindeyiz! Serkan Yılmaz’ın ixirlife kurulma ve hedeflerini anlattığı yazımız yayında!

2024’te yurt açılım adımlarını hızlandıracak olan ixirlife, büyüme için yatırım turuna çıktı. Kurucu ortağı Serkan Yılmaz, “Bu yatırım, ixirlife’ın sektördeki rehberliğine daha fazla güç katacak bir adım olacak” diyor.

Güzellik merkezlerine ve sağlıklı yaşam maliyetine yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan ixirlife. 2017 yılında Serkan Yılmaz ve Melih Umar tarafından Bilişim Vadisi’nde kuruldu. 2022 yılında SaaS modeline geçiş büyük bir dönüşüm ve hızla kazanan girişim, şu anda 61 şehirde, 1000’e yakın işletmeyle çalışıyor. Bu sayede yılda toplam 2 milyonun üzerinde randevu işlemi gerçekleştiriyor. Şu anda başarılı bir şekilde kendi kaynaklarıyla yol alan girişimi, gelecekte yatırım almak için görüşmeleri sürdürüyor. Uluslararası çapta bir başarı hikayesi amaçlayan girişimin kurucu ortağı Serkan Yılmaz. Alacakları yatırımın büyüme hedeflerini hızlandıracağını söyledi. Serkan Yılmaz ile ixirlife’ın hikayesi ve hedefini şöyle anlatmaktadır.

GELİR MODELİ

Son bir yılda ixirlife olarak üç binden fazla Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri ile iletişime geçtik. Şu anda 1000’e yakın işletme platformumuzu aktif olarak kullanıyoruz. Sadece bu veriler bile bize gerçekleştirdiğimiz girişimin doğru, anlaşılan ve uygulanan olduğunu göstermektedir. Üye ve kullanıcı sayımızdaki düzenli artış, bizim için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Girişimimiz için çeşitli ve kaynaklar gelir sağlamayı hedefliyoruz. Bu birlikte, üç ana gelir kaynağı üzerine odaklanıyoruz. Gelir modellerimiz arasında SaaS gelirleri, ödeme sistemi gelirleri, entegrasyon gelirleri ve reklam gelirleri bulunmaktadır.

NASIL KURULDU?

“Melih Umar’la birlikte 20 yıldır bilişim ve yazılım sektöründeyiz. Bu süreçte merkezi markalar için yazılım çözümleri oluşturulmuştur. Türkiye’de özellikle küçük ve orta seçeneklerde dijitalleşme çok yavaş. TÜSİAD ve TÜBİSAD’ın ‘Türkiye’nin 2. Yüzyılda Yüksek Teknoloji İçin Eylem Çağrısı 2023’raporlarına göre orta arkadaşlarına göre 68’inin web sitesi varken küçük işletmelerinde bu oranı sadece 45’lerde bulunmaktadır. Bizler, sağlık ve güzellik sektörünün özelinde orta ve küçük ayarları için dijital ortamda çok önemsiyoruz. Girişimizin ortaya çıkış amacı, bu işletmelerin çevrimiçi bir pazaryeri oluşturması için dijital varlıklarını ön plana çıkarmaktır.

Not

Sizi Ixirlife randevu takip uygulamamız ile tanışmaya davet ediyoruz! Bununla birlikte işletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için var olan kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Bununla birlikte Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz. Üstelik ixirlife Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Bununla birlikte Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı hakkında daha fazla bilgi almak için 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! Ixirlife Teknoloji

Sonuç olarak, masaj salonu planlama yazılımı sadece bir araç değil; salon yönetimi için bir devrimdir. Verimli operasyonların geleceğini kucaklayın. Müşteri memnuniyetini artırın ve doğru planlama yazılımı ile salonunuzu yeni zirvelere taşıyın.