Randevu Programı

Randevu Programı

Randevu programı güzellik merkezi ve benzeri yerlerde  kullanacak olan değerli müşterilerimiz için ayrıntılı ama kullanımı kolay olacak şekilde yapılmıştır. Güzellik merkezleri için yapılmış olan bir randevu takip yazılımından daha fazla özellik ve kolaylık sunar. İşletmenizi dilediğiniz yerden, alt yapı yaptırımı yapmadan bulut teknolojisi ile ualaşabilrsiniz. Siz işletmede bulunmadan da müşteri işlemlerini ve personelleri kontrol edebilrisiniz. İster bilgisayardan isterseniz de telefonunuzdan iş akışını, randevunuzu ve müşterilerinizi hemen takip etmeye başlayabilirsiniz. Tüm süreçlerinize değer katar. Müşteri bilgilerine her yönüyle  satıştan sonra ve öncesine dair erişim imkanı sağlar.

Güzellik merkezinizin  randevularını etkili ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlar. Otomatik olarak ise randevu günü yaklaşan müşterilerinize ise sms atabilirisniz. Dilerseniz e-posta aracılığı ile bilgilendirme mesajları yollayabilirsiniz. Randevularınıza özel not ekleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde randevularınızda hiç bir zaman karışıklık meydana gelmemektedir.

Satış performanslarınızı anlık olarak analiz edin. Satışlara her yönüyle bakın yükselişe ve azalmaya geçen noktaları tespit eder.Çoklu şube yönetimi ile farklı konumlardaki güzellik merkezlerinizi takip etme imkanını sağlar.

Kolay bir şekilde ödemeleri takip edin. Müşterilerinize yapmış olduğunuz tüm hizmetleri güzellik merkezi randevu sistemine giriş yaparak kayıt altına alabilmektesiniz. Sistem üzerinden hizmet satış sözleşmesi hazırlayabilirsiniz.

randevu takip programı

Detaylı Raporlama

Randevu programı ile güzellik merkezinizde randevu akışını kontrol edebilirsiniz. Müşterilerinizin memnuniyeti ve işletme gelişimi için çok daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Esnek rapor sistemini tanımak üzeresiniz. İşletmeniz belirtilen tarih aralıklarındaki verilerin analizleri size rapor olarak çok kısa bir zaman diliminde hazır olarak gelmektedir.

Detaylı rapor sistemi sayesinde işletme içerisnde yapılan ürün/hizmet satışlarını takibini yapıp aynı zaman da personellerin cari hesaplarını ve kasa gelir giderlerinizi kontrol altına alırsınız.

Müşterilerinizle etkileşim ve erişimlerinizi arttırın. Eski ve yeni müşterilerinize program otomatik olarak randevu hatırlatması, doğum günü mesajı ve belirlemek istediğin diğer türlerdeki konu başlıklarınızı ister sms olarak isterseniz mail yolu ile gönderim yapabilirsiniz.

Gelir ve gider rapor sisteminde ise güzellik merkezinizin karını takip edebilirsiniz. Gelecekte ortalama nakit akışınıza göre planlama yapıp düzenliyebilirsiniz. Güzellik merkezinizin durumunu anlık bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Süreçlerinizi online olarak çok kolay bir  şekilde yönetin. Güzellik merkezinde çalışan personellerinizin randevu sistemi sayesinde belirtilen tarih aralıklarının hangi günlerinde ne kadar çalıştığını takip edebilirisniz.  Personellerinizin sizin karınıza ne kadar etki ettiği ve ay sonun da ise personelleriniz için belirleyip primlerinin ne kadar olduğunu hesaplayıp size raporlar.

Güzellik merkezi randevu sistemi kullanımı çok kolay ve basittir. Bu kadar az süre de saatlerinizi veya günlerinizi harcayacağınız işlemlere çok kolay ve anlık bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu şekilde zamandan da tasarruf edip güzellik merkeziniz ile ilgilenmeniz için size fazladan zaman yaratır. Bu takip sistemi karmaşık işlerden kurtulun ve kendinize daha çok müşteri çekin.

İletişim

Güzellik merkezi, estetik ve spa işletme sahipleri özellikle iş faaliyetlerini otomatikleştirmek ister. Çalışma hızını artırmak, basit hataları ortadan kaldırmak ister. Kar marjlarını artırmak için bulut tabanlı güzellik merkezi programını kullanıyor. Sizde böyle bir yazılım hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi hemen ulaşabilirsiniz 0262 255 52 12 veya mesaj bırakabilirsiniz.

Dilerseniz ücretsiz dene oluşturarak programı inceleyebilirsiniz.