İşletme Yönetim Kolaylığı

İşletme yönetim kolaylığı nın ixirlife ile nasıl  basitleşeceğini inceleyelim. Birçok iş alanının yanında kuaför, güzellik merkezi gibi iş alanları da teknolojiye ayak uydurmalıdır. Müşterileriniz ile iletişim halinde olmak, çalışanların verimini artırma, salonunuzun gelişimini sağlamak gibi aynı anda yönetmesi zor olan tüm işlemleri güzellik merkezi randevu yönetim sistemi seçeneğini de beraberinde sunan İxirlife vazgeçilmez bir hizmet sunmaktadır.

İxirlife güzellik ve estetik merkezi işletmecilerinin ellerinin altında olması gereken önemli bir noktaya gelmiştir. Online olarak istediğiniz konumdan tek bir ekran ile yönetebilme gücünü size sunmaktadır. İşletmede olabilecek hataların önüne geçmesi ise salonunuz için gözle görülür bir kazanç sağlamaktadır.

Teknoloji Ve İşletme Yönetimi

Bir işletme sahibi olduğunuz zaman yeniliklere açık olmak da zorunlu bir hale gelmiş durumdadır. Yeniliklerin günümüzdeki getirilerinden bir tanesi de çağa ayak uydurmaktır. Çağımız ise teknoloji ile bire bir ilerlemekte olup her iş alanı için yeni kapıları aralamaktadır. Rakiplerinizden bir adım önde olmak ve gelişimi takip etmek adına birbirinden farklı pek çok firma tarafından yazılımlar geliştirilmektedir. Kullanışlı, güvenilir, kurumsallığı destekleyen ve işletmenizin ihtiyaçları için pratiklik sağlayan bu program ile güzellik ve estetik merkezinizi yönetmek artık oldukça basit bir hale gelecektir.

Peki ixirlife işletme yönetim kolaylığı ile ilgili size nasıl yardımcı oluyor biraz onlardan bahsedelim.

  • Müşteri yönetimi seçeneği ile geçmişe dönüş tüm işlemleri bulut sunucu üzerinde saklayabilirsiniz.  Bilgiler koruma altında olup bir başkasıyla paylaşıma açık olmayacaktır. Bulut Sunucu sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir şey olduğunda yedek sorununuz olmadan kaldığınız yerden işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • İşletmeniz içerisinde yer alan tahsilat ve masrafların her birini bilgisayardan  telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
  • Kayıt günlüğü bölümü ile personellerinizin belirli süreçler içerisinde performansını inceleme şansını elde edebilirsiniz. Yine personellerin cari kartını uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Güzellik merkezi randevu yönetim imkânını elde edebilirsiniz. Randevular üzerindeki hata payını en aza indirebilirsiniz.
  • İşletmenizin gelir, gider kasa takibini yapabilirsiniz.
  • Randevu hatırlatma smslerini dilerseniz otomatik dilerseniz siz kendiniz atabilirsiniz. Müşterilerinize özel günler ve kampanyalarınızı haber veren mesajlar gönderebilirsiniz. Bu seçenek ile müşterileriniz ile bağınızın güncelliği kaybolmayacaktır.
  • Güzellik merkezinizin işletmesinde rapora ihtiyaç duyduğunuz her an detaylı raporları elde edebilirsiniz. Geçmiş işlemleri inceleyebilirsiniz.
  • Birden fazla şubeniz var ise yine tek bir ekran üzerinden ilgilenebilirsiniz.

İxirlife yazılımıyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik merkezi randevu programımızın sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Ücretsiz deneyimleyebilir ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.