Lazer Epilasyon Yazılımı

Lazer Epilasyon Yazılımı

Lazer Epilasyon Yazılımı

Bu yazımızda lazer epilasyon yazılımı kullanmanın ne gibi faydalar sağlayabileceğini göreceğiz, öncelikle lazer epilasyon,  kişinin vücudunda istemediği kıllardan, tüylerden kurtulmasının bir yöntemidir. cımbız, tıraş, ağda gibi yöntemlere nazaran çok daha kalıcı bir çözüm üretir. Lazer epilasyon kıl köklerini yok etmeyi hedefleyen bir müdahaledir. Kullanılmakta olan lazer epilasyon cihazlarında özel soğutma sistemleri geliştirilmiştir. Bu soğutma sistemlerinin amacı, acı hissini azaltmak ve riskleri en aza indirmektir. Lazer ışını verildiğinde kişiler, hafif bir batma ya da yanma hissedebilir. Önceden bir hastalık yok ise hedefe 4-6 seans arasında ulaşılır.

Kişinin tedavi işlemi kıl rengi, kılın kalınlığı, cilt rengi, veya yoğunluğuna bağlı olarak vücut bölgeleri için ortalama 4-6  seans, yüz bölgesi için ortalama 5-8 seans sürebilir. Seans süresi ise; uygulanan bölgeye göre değişebilmekte olup 5 dakika ile 1,5 saat arasındadır. Kişinin kullanmış olduğu ilaçlar, hormon bozukluğu gibi durumlar bu süreci arttırabilir.

Randevu Takip Yazılımı

Lazer Epilasyon Yan Etkileri Var mıdır?

İşinin ehli doktorlar/uygulayıcılar tarafından planlı bir şekilde yapılan ve gerekli olan cihazlara ve ekipmanlara sahip olan merkezlerde uygulanan tedavilerde içiniz rahat olabilir. Yanlış yerlerde ve konuya hakim olmayan kişiler tarafından yapılan uygulamalar hastanın  vücudunda ve ruhunda istenmeyen izler bırakabilir.. Lazer epilasyon tedavisinden sonra cildinizde  kızarıklık kaşıntı, karıncalanma, şişme veya tahriş görülebilir bu normal bir belirtidir diğer yöntemler gibi birkaç saat sonra yok olur. Cilt geçici olarak koyulaşabilir veya açık olabilir. Güneşten korunmak süreci hızlandırır. Çoğu insan bu tür komplikasyonlar yaşamayarak çok kısa süre içinde iyişeşir hatta seans sonrası işine devam edebilir.

İşletmenizde Lazer Epilasyon Yazılımı ile Seansları, Hasta Kartlarını Takip Edin

Lazer epilasyon gibi seans gerektiren uygulamalar müşterileri sadakati, memnuniyeti için hastaların detaylı bir şekilde olabilecek tüm bilgilerini kayıt altına almalısınız.

ixirlife Güzellik Merkezi Yazılımı ile müşterilerinizin hasta kart bilgileri, lazer epilasyon, cilt bakımı gibi bilgileri detaylı bir şekilde kayıt altında tutabilirsiniz. Hastalarınızın sizden aldığı önceki hizmetlere, randevulara, uygulamalarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.  Hastalarınıza SMS ile randevu hatırlatmaları yapabilir ve önceki uygulamalar ile kıyaslama yaparak performans analizi yapabilirsiniz.

Müşterilerinize uygulamadan önce sorduğunuz soruları / yaptığınız testleri ixirlife lazer epilasyon programına kaydedebilir olası alerjik sorunları veya daha sonradan kullanılacak ilaçları kontrol altına almış olursunuz.

Hasta Kartlarına; tarih bazlı fotoğraflar ekleyebilir gelişmeleri kayıt altına alabilirsiniz.

Hastalarınızla olan telefon görüşmelerinizi hasta kartına ekleyebilir görüşme notlarını tarih ve hangi konu hakkında olduğunu yazabilir kayıt altına alabilirsiniz.

Not

Sizi Ixirlife güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! Ixirlife Teknoloji