Salon Adisyon Yazılımı

Salon Adisyon Yazılımı

Salon Adisyon Yazılımı

Salon adisyon yazılımı ile günlük işleyişinizi kolaylaştırma yollarını inceleyelim. İşletmenizin boyutu ne olursa olsun, günlük yönetim ve yönetici görevleri, salon sahibi olarak size ve çalışanlarınıza zarar verir. Günlüğünüze yetişmek için zaman aramak. İşinizi yürütmekle ilgili yönetici ve tanıtım görevleri bunaltıcı olur. Özellikle de olağanüstü saç ve güzellik hizmetleri sunma tutkunuzu odaklamak istediğinizde. 

Salon adisyon yazılımı, bir randevu planlama platformundan çok daha fazlasıdır. Zengin özelliklere sahip salon adisyon yazılımı iş yükünüzü birçok yönden önemli ölçüde azaltır. Salon, spa, güzellik merkezi, veya sağlık işletmenizin günlük işleyişini daha verimli hale getirmenin yolları.

Güzellik Merkezi Programı

Salon Adisyon Yazılımı ile Takvim Yönetimi

Hepimiz yoğun hayatlar sürüyoruz. Ayrıca sosyal hayatlarımız arasında mükemmel denge kurmak için mücadele ediyoruz. Bu yüzden rahatlık çok önemli. Müşteriler randevu almak için sabırsızlanıyor. Müşterilerinize randevu alma ve sonraki süreçte kaliteli hizmet vermek için salon adisyon yazılımı sizlerin yanında.

Bu nedenle müşterilerinizin rezervasyon yaparken bu rahatlığı istediğini biliyoruz. Salon adisyon yazılımı randevu takviminiz müşterilerinize istedikleri hizmeti, istedikleri zaman ve programlarına uygun rezerve edersiniz.

Ve çok dahası fazlası var. Birden fazla takviminiz varsa ve işler biraz kafa karıştırıcı hale geliyordur. Randevularınızı kendi düzeninize göre ayarlayıp randevu karışıklığını önlersiniz. Mobil üzerinden dilediğiniz zaman takip ederek güncel tutarsınız.

Güvenli Veri Depolama

Veriler, müşterilerle iletişim kurmak ve işinizi tanıtmak için çok önemlidir. Verilerinizi %100 güvende tutacağımıza söz veriyoruz. Müşteri verileriniz işletmenize aittir ve bunları asla kullanmayacağız veya başkalarının kullanımına sunmayacağız. 

Verileri elektronik tablolarda veya kitaplarda depolamak yalnızca zaman alıcı olmakla kalmaz. Ayrıca müşterilerle iletişim kurmak ve teklifler ve promosyonlar göndermek için nadiren güncel tutulur. Salon adisyon yazılımı tüm bunları basitleştirir!  

Müşterilerinizin hassas bilgilerinin hırsızlık ve sahtekarlığa karşı korunması için güvenli bir şekilde saklanması kritik önem taşımaktadır. Uyulmaması önemli bir para cezasına neden olur. Uyumlu veri depolama sistemimizle bunu sizin için yapıyoruz. Ayrıca, tam bir gönül rahatlığı için güncel ve korumalı tutulmalıdır. Bunun için tüm kullanıcı verilerini her 5 dakikada bir yedekleriz. Herhangi bir durumda akıllı cihazınıza erişiminiz olmadığında bile verileriniz güncel ve güvenli olarak saklanır.

Müşteriler eklemek ve onlarla iletişim kurabilmeniz ve hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtabilmeniz için bilgileri depolamak daha kolay olamazdı.

Otomatik Hatırlatmalar

Salon adisyon yazılımı nın en yararlı ve zaman kazandıran araçlarından biri, otomatik hatırlatma işlevidir. Bu zaman kazandıran özellik, otomatik bildirimlerini metin mesajı olarak ayarlamanıza olanak tanır. Bunun ne kadar zaman kazandırdığını hayal edin!

Her bildirimi kişiselleştirme veya yol tarifi ve park yeri bilgisi gibi faydalı bilgiler ekleme seçeneğiniz vardır. Bildirimler, müşterilerle iletişim kurmanın harika bir yoludur ve daha da önemlisi, önemli randevu hatırlatıcı bildirimi, rezervasyonun kullanılmamasını %30’a kadar azaltır.

Randevu hatırlatma mesajlarının yanında bir de otomatik doğum günü kutlama mesajlarıda göndeririniz. Müşterilerinize onları önemsediğinizi belirtin. Doğum günlerine özel hizmet hediyeleri sağlarsınız.

Pazarlama Araçları

Dahili pazarlama araçlarımızla müşterilerinizle bağlantıda kalın. Patlama kampanyaları ile müşterilerinize en son haberlerinizi, profesyonel tavsiyelerinizi ve tekliflerinizi içeren kişiselleştirilmiş pazarlama metin mesajları gönderirsiniz. Toplu mesajlar ile kampanyalarınızı gönderirsiniz.

Stok Bildirimleri

Salon adisyon yazılımı, platformumuz günlük iş yönetimini çok daha kolay hale getirdiği için en iyi salon randevu yazılımıdır. Her zaman iyileştirmenin yollarını arıyoruz ve ihtiyaç duydukları özellikleri talep eden ortaklarımızı dinliyoruz. Bu nedenle, kullanımı ücretsiz yeni düşük stok bildirimlerimizi tanıttık. 

Bu otomatik özellik, stok miktarlarını takip eder sizin yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca, stok azalmaya başladığında sizi uyaracak bir bildirim ayarlamanıza da olanak tanır. ixirlife iş ortağı olarak, stok kontrol sisteminin tam kontrolü sizdedir, böylece işletmeniz için uygun bir düşük stok limiti ve yeniden sipariş miktarı belirlersiniz. 

Limitlerinize ulaşıldığında düşük stok bildirimleri gönderilir.

Sistem sizin için takip ederken, stok seviyelerini yenileme zamanı geldiğinde yapmanız gereken tek şey yeniden sipariş vermek. Otomatik doldurulan satın alma siparişleri oluşturabilen otomatik sistemimiz sayesinde yeniden sipariş vermenin de kolay olduğunu bilmekten memnun olacaksınız. Bunlar PDF olarak oluşturur veya doğrudan tedarikçilerinize gönderirsiniz.

Not

Sizi ixirlife – güzellik salonu yazılımımızla tanışmaya davet ediyoruz! İşletmenizin verimliliğini artırmak, müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış kapsamlı bir çözümdür.

Güzellik merkezi randevu programı, müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde randevu almasını sağlar. Randevu takibi, zaman yönetimi ve personel planlaması gibi zorlukları ortadan kaldırırken, günlük iş akışınızı optimize eder. Böylece siz ve çalışanlarınız daha fazla zaman ve enerji harcamak yerine müşterilerinize odaklanabilirsiniz.

Güzellik salonu yazılımımız ayrıca stok yönetimi, finansal takip, müşteri ilişkileri yönetimi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşletmenizin büyümesine yardımcı olmak için veri analitiği ve raporlama araçları da sunmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak ve güzellik salonunuz için en iyi çözümü sunmak için burada. Sorularınızı yanıtlamak ve yazılımımızın size sağlayabileceği faydaları ayrıntılı bir şekilde anlatmak için sabırsızlanıyoruz!

Güzellik salonu yazılımı tam anlamıyla deneyimlemek veya daha fazla bilgi almak için hemen bizi 0262 644 78 44 numarasından arayın. İşletmenizin potansiyelini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız! ixirlife Teknoloji