Güzellik Merkezi Randevu Sistemi

Güzellik merkezi randevu sistemi ile müşteri memnuniyeti ve işletmeninizin gelişimi için tüm zaman size kalsın!

Güzellik merkeziniz var ve zamanınızın çoğu müşterilerinize ilgi göstermek yerine daha farklı işlere gidiyorsa güzellik merkezi randevu programı ixirlife sizi tam olarak bu noktada destekleyecektir.

Güzellik merkezi randevu sistemi ile birlikte müşteri memnuniyeti ve müşterilerinize gerekli ilgiliyi ve zamanı ayırabileceksiniz.

Randevu hatırlatmaları doğum günlerinde ya da özel günlerde danışanlarınızın kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizin mesleklerine göre özel gün kutlama mesajları gönderebilirsiniz.

Randevu hatırlatma smsleri ile müşterilerinizin randevularını bir gün önceden bildirip, müşteri memnuniyeti için anket smsleri gönderebilirsiniz.

güzellik merkezi yazılımı

Randevu Takip

Birden fazla müşteri ve her müşterinin randevusunu takip etmek bir noktadan sonra zaman gerektiren bir işlem olması çok yüksektir. Aynı zamanda karışıklık ve aksamalara da neden olur.  Güzellik merkezi randevu programı ile bunu önleyebilirsiniz.

İxirlife güzellik merkezi randevu sistemi  ile tüm randevuları tek ekrandan kontrol edebilir raporlayabilirsiniz.

Randevu çakışmalarını önleyebilirsiniz. Müşterilerinizin randevu durumlarını güncelleyip,  yenilenen randevuları girerek karışıklığı önlersiniz.

Randevu ekranını dilediğiniz gibi düzenleyerek daha kolay randevu alma ve takip etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu ekranının sade ve anlaşılır olması sizin gün içindeki yoğunluğunuzu en aza indirip işlem hızınızı yükseltmeyi amaçlar.

Şubeleri Yönetme

Birden fazla şubeniz varsa ixirlife burada da yanınızda olacaktır. Tek bir yerden tüm şubelerinizi yönetip kontrol edebilirsiniz.

Şubeleriniz ise sizin belirlediğiniz ürünler üzerinden satış gerçekleştirir ve kendi stoklarının girişini yapar. Siz yapılan işlemleri mobil üzerinden de takibini sağlayabilirisiniz.

Şubeler arasında basit bir şekilde entegrasyon yaparak  vakit kaybetmeden her biri için farklı işlem yapabilirsiniz. Bu durum kurumsal olarak size ve işletmenize avantaj sağlayacaktır.

İxirlife randevu takip programı sizin bir güzellik merkezinde yapmanız gereken tüm ihtiyaçlarınızı bir ekranda toplamaktadır. Bir güzellik merkezi ya da randevu sistemi yazılımı kullanmanız sizin kurumsal kimliğinizi belirleycektir.

İxirlife güzellik salonu yönetim programı ile ilgileniyorsanız , lütfen bizimle buradan iletişime geçin .

Güler yüzlü personelimiz, güzellik salonu yönetim programı sizin için neler yapabileceğini tartışmaktan mutluluk duyacaktır!

Güzellik salonu müşteri takip programı ücretsiz full deneyimleyin ya da 0262 255 5212 iletişime geçerek bilgi alın.